Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Nikola Jokičius surinko trigubą dublį, bet jo komanda pralaimėjo aštuntąjį kartą per pastarąsias dešimt rungtynių.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Denverio „Nuggets“ (11-12) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 97:109 (27:18, 22:28, 22:31, 26:32) nusileido Čikagos „Bulls“ (17-8).

Čikagos klubas likus kelioms valandoms iki rungtynių pradžios išgirdo netikėtą žinią – komandos lyderis DeMaras DeRozanas negalėjo dalyvauti artėjančiame susitikime, nes buvo įtrauktas į NBA sveikatos ir saugumo protokolą.

Bet tai „Bulls“ nesutrukdė pasiekti savojo tikslo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Bulls“ spurtavo 9:0 ir įgijo didžiausią iki tol turėtą 13 taškų pranašumą (86:73).

Nors svečiai iš Denverio dar turėjo 9 minutes pasivyti, tačiau po Jokičiaus dvitaškio dar labiau prisiartinti nebepavyko (79:88).

Denverio ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Jokičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 17 taškų (5/12 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų. Serbas užfiksavo trečiąjį savo sezono trigubą dublį.

Dėl DeRozano praradimo pirmą kartą starto penkete susitikimą pradėjo 21-erių Ayo Dosunmu.

„Bulls“ antrojo rato šaukimas per 41 minutę pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir triskart suklydo.

„Aš didžiuojuosi, kad esu iš Čikagos, nes žinau miesto pakilimus ir nuosmukius, – po rungtynių sakė Dosunmu. – Aš mačiau tiek daug dalykų, tiek daug tragedijų, kad galėčiau būti šioje situacijoje ir darau tai, ką mėgstu, aukščiausiame lygyje. Bet kuriuo metu, kai turiu galimybę parodyti meilę ten, iš kur atėjau, man visada patinka tai daryti.“

Čikagos komandai Zachas LaVine'as per 38 minutes pelnė 32 taškus (10/14 dvit., 3/9 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 32 (10/14 dvit., 3/9 trit., 8 rez. perd.), Lonzo Ballas (3/7 dvit., 4/8 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok.) ir Nikola Vučevičius (5/16 dvit., 3/8 trit., 10 atk. kam.) po 20, Derrickas Jonesas 12 (4/7 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam.), Ayo Dosunmu 11 (6 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Nuggets“: Willas Bartonas (5/11 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam.) ir Monte Morrisas (5/8 dvit., 3/5 trit., 7 rez. perd.) po 19, Aaronas Gordonas 18 (5/10 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Nikola Jokičius 17 (5/12 dvit., 1/5 trit., 12 atk. kam., 15 rez. perd.), Jeffas Greenas 14 (4/8 dvit., 13 atk. kam.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S