Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Bruklino „Nets“ (17-7) panaikino 17 taškų deficitą ir iškovojo 17 pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 12

Steve'o Nasho auklėtiniai išvykoje 102:99 (21:27, 29:35, 25:24, 27:13) palaužė Dalaso „Mavericks“ (11-12).

Po Kristapo Porzingio tritaškio „Mavs“ trečiajame kėlinyje įgijo 17 taškų pranašumą (71:54), tačiau svečiai per pusantros minutės pelnė 7 taškus be atsako ir grįžo į rungtynes.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nets“ spurtavo 16:4 ir perėmė iniciatyvą (91:90). Galiausiai intrigą palaužė patys šeimininkai, kurie po Luka Dončičiaus dvitaškio, likus beveik 4 minutėms, taškų nebepelnė.

Dalaso ekipai fatališkai nekrito tolimi metimai – 9 iš 46 (19,6 proc.). Dončičius pataikė 3 iš 11, o vienas patikimiausių snaiperių Timas Hardaway pro šalį sviedė visus 7 metimus.

„Nets“ šį sezoną dar nėra patyrę dviejų pralaimėjimų iš eilės. Stabilus žaidimas leido užkopti į pirmąją vietą Rytuose. „Mavs“ tai trečioji nesėkmė paeiliui.

Bruklino ekipos gretose išsiskyrė lyderiai.

Jameso Hardeno sąskaitoje per 41 minutę buvo 23 taškai (4/7 dvit., 3/6 trit., 6/7 baudų), 9 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas, per 40 minučių pelnęs 24 taškus (9/18 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Dalaso komandai Dončičius per 36 minutes pelnė 28 taškus (6/10 dvit., 3/11 trit., 7/8 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (6/10 dvit., 3/11 trit., 7/8 baud., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kristaps Porzingis 17 (5/12 dvit., 1/5 trit., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 15 (4/9 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Timas Hardaway'us 11 (5/7 dvit., 0/7 trit.), Dwightas Powellas (6 atk. kam.) ir Jalenas Brunsonas po 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 24 (9/18 dvit., 7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 23 (4/7 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud., 9 atk. kam., 12 rez. perd., 5 kld.), LaMarcusas Aldridge'as 15 (7/11 dvit., 5 atk. kam.), Jamesas Johnsonas 12 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Patrickas Millsas 10 (2/8 trit.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S