Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

NBA G lygoje blankias rungtynes sužaidė Deividas Sirvydis, o ilgai lauktos žaidimo praktikos gavo Europoje gerai pažįstamas Kevinas Pangosas.

Gimimo vieta: Kanada

Sirvydžio atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ (6-4) išvykoje 106:99 (28:36, 24:22, 34:25, 20:16) nugalėjo Su Folso „Skyforce“ (1-8).

Sirvydis per 11 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Lietuvis žaidė mažiausiai minučių šį sezoną ir surinko mažiausiai taškų. Trečią kartą Sirvydis nepataikė tritaškio.

Solidžiai G lygoje debiutavo Pangosas, o jo atstovaujama Klivlando „Charge“ (6-4) išvykoje 131:118 (25:30, 37:24, 31:32, 38:32) nugalėjo Ajovos „Wolves“ (4-4).

Pangosas per 37 minutes sumetė 22 taškus (1/2 dvit., 5/13 trit., 4/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet 4 sykius prasižengė ir padarė 3 klaidas.

„Cavaliers“ priklausantis buvęs žalgirietis Pangosas NBA lygoje sužaidė 8 mačus, bet daugiausiai rungtyniavo 5 minutes. Iš viso per 24 minutes jis pelnė 5 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Atrinkti (0) Visi (6)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
+1
kokio b jie spraudzias i tą klaunu nba? iš žvaiždes tapo skuduro metomu po g lygas...kokia cia garbe papult i ta nba? kad varnele uzsidetu jog zaides nba?
2021-12-08
-1
Taip
tam pagosui ir reikia kad g lygoje tik ir zaisti
2021-12-08
-1
Nelabai ką ten padarysi per tas 11 minučių.Nežinau,kodėl šį kartą Sirvydis tiek mažai laiko gavo,bet gal treneris pajuto,kad ne jo diena,su kitais žaidėjais geriau einasi,pergalė galiausiai iškovota.Ir vistiek Sirvydis sugebėjo 6 metimus išsimesti.Jau ką sugeba,tai daug metimų išmesti,supranta G lygos esmę.🙂