Nuotr.: Fedor Aebor-Lokomotiv
Nuotr. Fedor Aebor-Lokomotiv

Johnathanas Motley ir Errickas McCollumas sužaidė fantastiškas rungtynes, o jų tempiamas Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-1) vos išnešė sveiką kailį Europos taurėje.

Rezultatyvūs perdavimai 13

Rusijoje vykusiose rungtynėse „Loko“ 97:95 (23:25, 21:23, 22:26, 31:21) privertė pasiduoti Trento „Dolomiti Energia“ (1-5).

Įspūdingi individualūs šeimininkų amerikiečių pasirodymai galėjo ir likti antrame plane, kadangi Italijos klubas likus 6 minutėms dar turėjo 12 taškų pranašumą – 88:76.

Vis dėlto Motley ir McCollumo užkurtas „Lokomotiv“ kilo į lemiamą šturmą, o likus pusantros minutės Stanislavas Ilnickis tritaškiu išlygino rezultatą – 93:93.

Paskutinę minutę šeimininkus į priekį išvedė McCollumo dvitaškis (95:93), Trento komanda neužpuolė, o pergalę „Loko“ įtvirtino Dariuso Thompsono baudų metimai – 97:93.

Krasnodaro komandai McCollumas per 31 minutę pelnė 29 taškus (4/10 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 9/10 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 39 naudingumo balus. 13 rezultatyvių perdavimų yra gynėjo asmeninis rekordas Europos taurėje.

Tuo metu Motley per 30 minučių pelnė 33 taškus (13/21 dvitaškiai, 7/9 baudų metimai), atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 36 naudingumo balus.

Trento ekipos gretose išsiskyrė Desonta Bradfordas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 18 taškų (1/2 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Lokomotiv“: Johnathanas Motley 33 (13/21 dvit., 7/9 baud., 11 atk. kam., 2 blok., 36 naud.), Errickas McCollumas 29 (4/10 dvit., 4/6 trit., 9/10 baud., 13 rez. perd., 39 naud.), Dariusas Thompsonas 12 (5/8 dvit., 3 per. kam.), Stanislavas Ilnickis 10 (3/3 trit.), Stantonas Kiddas 8 (2/2 trit.).

„Dolomiti Energia“: Wesley Saundersas (8/17 dvit., 7 atk. kam.) ir Desonta Bradford (4/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 18, Diego Flaccadori 17 (6/9 dvit., 5/5 baud., 6 rez. perd., 4 kld.), Andrea Mezzanotte 16 (3/5 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam.), Jordanas Caroline'as 13 (5/13 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Maximilianas Ladurneris 7 (2 blok.).