Nuotr.: BasketNews/D.Repečka
Nuotr. BasketNews/D.Repečka

Yogi Ferrellas galingu pasirodymu prisistatė Europos taurei, tačiau jo vedama Liublianos „Cedevita Olimpija“ (2-4) galiausiai liko be pergalės.

Rezultatyvūs perdavimai 9

Marco Belinelli pataikė 5 tritaškius, pelnė 21 tašką ir jo atstovaujama Bolonijos „Virtus“ (4-2) parsiveža pergalę iš Slovėnijos – 104:101 (29:25, 25:28, 28:29, 22:19).

Šeimininkai galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau paskutinis Jacobo Pulleno tritaškis buvo netikslus.

Iš Atėnų „Panathinaikos“ į Liublianos komandą persikėlęs Ferrellas šeimininkams per 29 minutes pelnė 24 taškus (1/1 dvit., 5/9 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 38 naudingumo balus.

Bolonijos ekipos gretose išsiskyrė Milošas Teodosičius, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 19 taškų (3/4 dvit., 4/7 trit., 1/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Belinelli, per 26 minutes realizavo 2 dvitaškius iš 4, 5 tritaškius iš 10 ir 2 baudas iš 3. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

„Cedevita Olimpija“: Yogi Ferrellas 24 (5/9 trit., 7/7 baud., 11 rez. perd., 38 naud.), Alenas Omičius (7/8 dvit.) ir Edo Muričius (4/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 18, Jaka Blažičius 15 (3/6 trit., 5 rez. perd.), Jacobas Pullenas 10 (2/9 trit.), Melvinas Ejimas 8.

„Virtus“: Marco Belinelli 21 (5/10 trit.), Milošas Teodosičius 19 (4/7 trit., 9 rez. perd.), Mamas Jaiteh 17 (8/10 dvit., 6 atk. kam.), Kyle'as Weemsas 15 (4/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Ty-Shonas Alexanderis 10 (2/4 trit.), Amedeo Tessitori 9 (2/2 trit.), Amaras Alibegovičius 7 (6 atk. kam.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S