Nuotr.: Crvena Zvezda mts Belgrade (5-9)

Šeštąją pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-8) klubas.

Taškai 25
Taiklumas 10-17
Atkovoti kamuoliai 4
Rezultatyvūs perdavimai 6

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namuose 81:76 (19:15, 17:23, 20:15, 25:23) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (9-5) krepšininkus bei nutraukė graikų trijų pergalių paeiliui seriją.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms „Oly“ po Kosto Slouko dvitaškio turėjo 2 taškų pranašumą (66:64), tačiau tuomet Nate'as Woltersas smeigė tritaškį, Nikola Kaliničius pridėjo dvitaškį ir po spurto 5:0 iniciatyvą perėmė šeimininkai (69:66).

Netrukus Sloukas tritaškiu išlygino rezultatą (69:69), tačiau vėl spurtavęs (9:0) Belgrado klubas po Branko Lazičiaus tolimo šūvio likus minutei nutolo per 8 taškus (78:70).

Per likusį laiką svečiai stebuklo nebesukūrė ir „Crvena Zvezda“ triumfavo.

Į pergalę serbus vedė nesustabdomai žaidęs Kaliničius, kuris per 33 minutes surinko 25 taškus (8/13 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 27 naudingumo balus.

Tai – rezultatyviausias Kaliničiaus karjeros mačas Eurolygoje. Prieš tai serbo rekordas buvo 22 taškai.

Graikų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Tyleris Dorsey, kuris per 24 minutes surinko 18 taškų (3/4 dvit., 4/7 trit.), po 2 atkovotus bei 2 prarastus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas ir 17 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 25, Luka Mitrovičius 12 (4/5 dvit., 8 atk. kam.), Dejanas Davidovacas 11 (3/5 trit.), Nate'as Woltersas ir Nikola Ivanovičius po 10, Branko Lažičius 6.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 18 (4/7 trit.), Kostas Sloukas ir Aleksandras Vezenkovas po 12, Shaquielle'as McKissicas ir Hassanas Martinas (6 atk. kam.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (2)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Zvezda
Tau ir Zvezda nors nebuna lengva Zaisti Varzovams Belgrade Bet Lentelei jau Apatines komandos Renkasi Pergales ir is Virsutuniu komandu