Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Brandonas Ingramas ir Jonas Valančiūnas tempė komandą, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (8-20) iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Lietuvio atstovaujamas klubas savo aikštėje 109:93 (25:32, 29:23, 29:12, 26:26) įveikė Detroito „Pistons“ (4-21).

Valančiūnas per 27 minutes pelnė 17 taškų (7/12 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po du kartus prasižengė ir suklydo.

JV kartu su Domantu Saboniu išlieka dvigubų dublių lyderiais lygoje. Abu jie sukaupė po 21.

Valančiūnas neišmetė nė vieno tritaškio. Paskutinį kartą lietuvis iš toli neatakavo lapkričio 23 dieną susitikime su „Timberwolves“.

Lietuvis susitikime pasižymėjo ir netyčiniu smūgiu – kovodamas dėl kamuolio iš alkūnės sudavė arbitrui Billui Kennedy.

Naujojo Orleano komandai Brandonas Ingramas per 33 minutes pelnė 26 taškus (5/11 dvit., 4/8 trit., 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ingramas per pastarąsias penkerias rungtynes rinko po 22 taškus, įskaitant 40 taškų siautulį.

„Gerai apsigynėme, – pergalės priežastį įvardino Ingramas. – Vyrukai didino tempą ir gavome geriausius metimus puolime. Tai darėme vėl ir vėl“.

Detroito ekipos gretose išsiskyrė Trey Lylesas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 18 taškų (5/6 dvit., 2/2 trit., 2/2 baudų), 5 atkovoti kamuoliai.

„Pelicans“ sezoną pradėjo 2 pergalėmis per 16 mačų, bet per pastarąsias 12 susitikimų laimėjo 6 kartus. „Pistons“ tai jau 11-oji nesėkmė iš eilės.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (5/11 dvit., 4/8 trit., 5 rez. perd., 2 blok.), Jonas Valančiūnas 17 (7/12 dvit., 11 atk. kam.), Joshas Hartas (5/5 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris (4/10 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd.) po 14, Herbertas Jonesas 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Devonte Grahamas (3/7 trit., 4 rez. perd.) ir Garrettas Temple'as (3/4 trit., 7 atk. kam.) po 9.

„Pistons“: Trey Lylesas 18 (5/6 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam.), Cade'as Cunninghamas 16 (3/10 dvit., 2/7 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Jerami Grantas (4/8 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 4 blok.), Saddiqas Bey (3/6 trit.) ir Hamidou Diallo (4/5 dvit., 7 atk. kam.) po 11, Frankas Jacksonas 8 (2/5 trit.), Killianas Hayesas 7 (6 rez. perd.).