Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Giannis Antetokounmpo pasistengė, kad Milvokio „Bucks“ (17-10) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuleistų ant žemės įsisiautėjusius varžovus.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Milvokio klubas išvykoje 123:114 (26:23, 32:42, 32:30, 33:19) įveikė Hjustono „Rockets“ (8-17), kuri iki tol fiksavo septynių iš eilės laimėjimų seriją.

Fantastines rungtynes svečių gretose sužaidė Giannis Antetokounmpo, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 41 taškas (14/16 dvit., 1/3 trit., 10/14 baudų), 17 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai, 2 blokuoti metimai, 5 klaidos ir 5 pražangos.

Graikas užfiksavo antrą šio sezono rezultatyviausią pasirodymą ir iš žaidimo atakavo 78,9 proc. tikslumu.

„Rockets“ sezoną pradėjo tragiškai – per 17 mačų iškovojo vos 1 pergalę. Vėliau sekusios pergalių serijos metu komanda įveikė ir aukštesnio kalibro ekipas. Šansų kabintis Hjustono ekipa turėjo ir šiame mače.

Ericas Gordonas tritaškiu mažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo ketvirtajame kėlinyje (109:110). Tačiau 5 iš 7 vėliau sekusių „Bucks“ taškų pelnė Khrisas Middletonas ir uždarė rungtynes (117:109).

Hjustono komandai Garrisonas Mathewsas per 39 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 6/11 trit., 3/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius.

„Rockets“: Garrisonas Mathewsas 23 (6/11 trit., 2 blok.), Armoni Brooksas (4/13 trit., 5 atk. kam.) ir Christianas Woodas (6/12 dvit., 3/7 trit., 13 atk. kam., 5 kld.) po 21, Alperenas Sengunas 15 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Ericas Gordonas 14 (3/7 trit., 6 rez. perd.), Joshas Christopheris 7 (3 per. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (14/16 dvit., 10/14 baud., 17 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 5 kld.), Bobby Portisas (4/8 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 3 blok.) ir Khrisas Middletonas (1/8 dvit., 5/11 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) po 21, Patas Connaughtonas 16 (4/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Jrue Holiday 12 (6/6 baud., 7 rez. perd.), Graysonas Allenas 8 (2/7 trit.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S