Dramatišką pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (15-12) ekipa.

Taškai 16
Taiklumas 5-8
Atkovoti kamuoliai 9
Rezultatyvūs perdavimai 2

Tyronno Lue auklėtiniai namuose 106:104 (23:30, 26:14, 29:31, 28:29) įveikė Orlando „Magic“ (5-22) su Ignu Brazdeikiu.

Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, tačiau ant parketo nepasirodė.

Likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Clippers“ turėjo 3 taškų pranašumą (104:101), tačiau kitoje atakoje Cole'as Anthony smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (104:104).

Lemiamą išpuolį Lue patikėjo Reggie Jacksonui, kuris likus 2 sekundėms šaltakraujiškai smeigė dvitaškį (106:104), persverdamas rezultatą šeimininkų naudai.

„Magic“ dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Terence'o Rosso tritaškis tikslo nepasiekė.

Lemiamo metimo autorius Jacksonas per 31 minutę pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

„Kai tik pajutau, kad nuleidžiu galvą, Luke'as (Kennardas) pasakė: „Išlik pasitikintis savimi.“ Žinau, kur norėjau atsidurti lemiamoje atakoje ir metimas įkrito“, – po pergalės kalbėjo Jacksonas.“

Kennardas per 36 minutes pridėjo 23 taškus (1/5 dvit., 7/11 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir asmeninę pražangą.

Dėl alkūnės traumos „Clippers“ ekipoje nežaidė Paulas George'as.

Orlando ekipos gretose išsiskyrė Franzas Wagneris, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 20 taškų (6/8 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 2 klaidos.

„Clippers“: Reggie Jacksonas 25 (8/13 dvit., 3/8 trit.), Luke'as Kennardas 23 (7/11 trit., 5 rez. perd.), Terance'as Mannas 16 (4/4 trit., 9 atk. kam.), Ivica Zubacas 10 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Justise'as Winslow 9 (5 atk. kam.), Ericas Bledsoe 8 (2/3 trit., 5 rez. perd.), Brandonas Bostonas 7 (2/7 dvit., 5 atk. kam.).

„Magic“: Cole'as Anthony 23 (2/8 dvit., 5/8 trit., 6 atk. kam.), Terrence'as Rossas 22 (1/6 trit., 13/13 baud.), Franzas Wagneris 20 (6/8 dvit., 2/2 trit.), Gary Harrisas 14 (2/2 trit.), Mo Bamba 11 (4/7 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Moritzas Wagneris 7.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S