Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Finikso „Suns“ (22-5) ekipa.

Taškai 24
Taiklumas 10-19
Atkovoti kamuoliai 8
Rezultatyvūs perdavimai 14

Monty Williamso auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 111:107 (32:21, 17:22, 24:32, 29:27, 9:5) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (11-17) komandą.

Likus 22 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po Normano Powello baudos metimo „Trail Blazers“ įgijo 2 taškų pranašumą (102:100), tačiau dvitaškiu rezultatą išlyginęs Chrisas Paulas pasiuntė komandas į pratęsimą (102:102).

Camerono Johnsono ir Deandre Aytono dvitaškiai likus 2 minutėms „Suns“ sukrovė trapų 3 taškų pranašumą (109:106). Šeimininkai turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Roberto Covingtono tritaškis nebuvo tikslus, o likus 11 sekundžių prie baudų linijos stojo Damianas Lillardas.

„Blazers“ žvaigždė prametė pirmąją baudą, pataikė antrąją (107:109) ir skirtumas sumažėjo iki 2 taškų. Kitoje aikštelės pusėje šeimininkai panaudojo pražangų taktiką, tačiau Cameronas Payne'as sumetė abi baudas ir įtvirtino „Suns“ pergalę.

Finikso ekipos gretose išsiskyrė Paulas, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 24 taškai (9/18 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 14 rezultatyvių perdavimų, 3 perimti kamuoliai ir 3 klaidos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Aytonas, per 44 minutes pelnęs 28 taškus (12/17 dvit., 4/5 baud.). Jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius suklydo.

„Trail Blazers“ komandoje rezultatyviausias buvo Lillardas, kuris per 47 minutes surinko 31 tašką (6/15 dvit., 5/16 trit., 4/5 baud.), 2 atkovotus bei 4 prarastus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Blazers“: Damianas Lillardas 31 (6/15 dvit., 5/16 trit., 10 rez. perd., 4 kld.), Normanas Powellas 23 (6/10 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 17 (7/10 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Larry Nance'as 9 (4/8 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Anfernee Simonsas (2/7 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam.), Tony Snellas (2/2 trit.) ir Robertas Covingtonas (2/5 trit., 7 atk. kam.) po 8.

„Suns“: Deandre Aytonas 28 (12/17 dvit., 13 atk. kam., 31 naud.), Chrisas Paulas 24 (9/18 dvit., 8 atk. kam., 14 rez. perd., 3 per. kam.), Cameronas Payne'as 17 (4/11 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.), Cameronas Johnsonas 12 (4/11 trit., 8 atk. kam.), Jae Crowderis 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 8 (2/7 trit.), Landry Shametas 7 (1/5 trit.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S