Nuotr.: Romain Biard/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Romain Biard/Euroleague Basketball via Getty Images

Eurolygoje trijų pralaimėjimų seriją nutraukė šįkart su vienu lietuviu žaidusi Sankt Peterburgo „Zenit“ (9-6).

Xavi Pascualio auklėtiniai svečiuose nerezultatyviose rungtynėse 71:61 (21:18, 12:14, 21:17, 17:12) įveikė Vilerbano ASVEL (7-8), kuri suklypo trečią kartą iš eilės.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojų gretose nežaidė. Priežasties, kodėl lietuvis nebuvo registruotas, „Zenit“ nepaskelbė.

Tuo metu Artūras Gudaitis per 12,5 min. pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, gavo vieną bloką, dukart prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Centras vieną iš dviejų savo dvitaškių pelnė galingu dėjimu:

Vienas ASVEL lyderių Elie Okobo per 32 minutes įsirašė vos 3 naudingumo balus. Gynėjas įmetė 9 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 4 sykius suklydo.

Sankt Peterburgo ekipos gretose išsiskyrė Jordanas Loydas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (2/8 dvit., 2/5 trit., 5/7 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Alexas Poythressas, per 27 minutes pelnęs 16 taškų (7/8 dvit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

Vilerbano komandai Chrisas Jonesas per 30 minučių pelnė 11 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 5/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

ASVEL: Williamas Howardas 12 (4/4 dvit., 4/4 baudų), Chrisas Jonesas 11 (4 rez. perd.), Elie Okobo 9 (3 naud. bal.).

„Zenit“: Alexas Poythressas 16 (7/8 dvit.), Jordanas Loydas 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Billy Baronas 14 (4/8 trit.), Jordanas Mickey 10 (7 atk. kam.).