Nuotr.: 2021 Getty Images-SCANPIX
Nuotr. 2021 Getty Images-SCANPIX

Nepaisant praradimų varžovų stovykloje, Domantas Sabonis su kompanija nesugebėjo sustabdyti įsibėgėjančio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionų traukinio.

Rezultatyvūs perdavimai 14

Indianos „Pacers“ (12-18) išvykoje 99:114 (33:33, 20:25, 34:29, 12:27) nusileido Milvokio „Bucks“ (19-11).

Indianapolio ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Domantas Sabonis, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 16 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), 14 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, pražanga ir 5 klaidos.

Domas su Jonu Valančiūnu išlieka lyderiais NBA dvigubų dublių kategorijoje – abu turi po 23. Šiame mače Sabonis kartu su Carisu LeVertu buvo rezultatyviausi savo komandos žaidėjai.

„Bucks“ šiame susitikime vertėsi be lyderių Giannio Antetokounmpo ir Khriso Middletono. Pirmasis pateko į NBA sveikatos ir saugumo protokolą, o antrasis kovoja su trauma.

„Pacers“ trečiose rungtynėse paeiliui dėl COVID-19 protokolo neturėjo vyriausiojo trenerio Ricko Carlisle'o.

„Vadovausimės nurodymais, kuriuos davė lyga ir tikėsimės, kad jis bus sveikas ir prisižiūrės save“, – Antetokounmpo situaciją apibūdino „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris.

Šeimininkai rado kitą lyderį – Jrue Holiday.

Holiday per 32 minutes pelnė 26 taškus (11/16 dvit., 1/2 trit., 1/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Po trijų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas – 87:87. Po Aarono Holiday tritaškio (92:91) „Pacers“ krito į gilią duobę. „Bucks“ pelnė net 21 tašką be atsako ir garantavo sau pergalę.

Fantastinės atkarpos metu po 8 taškus nugalėtojams surinko Patas Connaughtonas ir Jordanas Nwora.

„Bucks“: Jrue Holiday 26 (11/16 dvit., 14 rez. perd.), Bobby Portisas (6/13 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam.) ir Patas Connaughtonas (4/5 trit.) po 20, Jordanas Nwora 15 (6/10 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), George'as Hillas 9 (4 kld.), Rodney Hoodas 8 (2/2 trit.).

„Pacers“: Domantas Sabonis (6/8 dvit., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.) ir Carisas LeVertas (4/8 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.) po 16, Mylesas Turneris 13 (4/7 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 5 blok.), Malcolmas Brogdonas 12 (3/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Duarte 10 (2/7 trit.), Kelanas Martinas 9 (5 atk. kam.), Oshae Brissettas 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.).