Nuotr.: Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Tolga Adanali/Euroleague Basketball via Getty Images

Vienuoliktąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (5-11).

Nando De Colo
26
Taškai 17
Taiklumas 7-15
Atkovoti kamuoliai 1
Rezultatyvūs perdavimai 7

Neveno Spahijos auklėtiniai išvykoje 53:75 (14:19, 14:24, 15:12, 10:20) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (7-9) krepšininkams.

Tai buvo devintoji baskų nesėkmė per 11 rungtynių. su 5 pergalėmis bei 11 pralaimėjimų Vitorijos klubas rikiuojasi šešioliktoje vietoje.

Tuo metu „Fenerbahče“ laimėjo ketvirtą sykį paeiliui bei pakilo į dvyliktąją turnyrinės lentelės vietą.

Giedraitis per 17 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), 2 atkovotus kamuolius, klaidą, 2 pražangas ir -1 naudingumo balą.

Sedekerskis per 20 minučių pridėjo 8 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus bei 2 prarastus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 9 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie, vedami 12 taškų per pirmąją mačo pusę pelniusio Nando De Colo, antrajame kėlinyje spurtavo 24:14 bei įgijo 15 taškų pranašumą (43:28).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai išlaikė iniciatyvą ir prieš lemiamas 10 minučių pirmavo 55:43.

Paskutiniame kėlinyje „Fenerbahče“ galutinai sulaužė varžovus, smogė spurtu 20:10 ir po Achille Polonaros tolimo šūvio persvara pasiekė 22 taškus (75:53).

Stambulo komandai De Colo per 23 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 1 bei perėmė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Vitorijos ekipos gretose išsiskyrė Stevenas Enochas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 14 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 klaidos bei 16 naudingumo balų.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 17 (5/9 dvit., 2/6 trit., 7 rez. perd., 6 per. kam., 26 naud.), Achille Polonara 15 (3/7 trit.), Janas Vesely 13 (5/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Devinas Bookeris 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Marko Guduričius 7.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 14 (2/2 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Tadas Sedekerskis ir Jayson Grangeris (2/7 trit., 5 atk. kam., 4 kld.) po 8.