Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Kevinas Durantas ištempė net septynių žaidėjų dėl COVID-19 neturėjusią Bruklino „Nets“ (21-8) į pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Puolėjas rungtynes perlaužė pataikydamas tritaškį su pražanga, kuris žymėjo Steve'o Nasho auklėtinių spurto pradžią, o po to – ir pergalę namuose 114:105 (39:25, 27:23, 18:31, 29:26) prieš Filadelfijos „76ers“ (15-15).

Prasidėjus priešpaskutinei minutei Joelis Embiidas dvitaškiu išlygino rungtynių rezultatą – 103:103.

Durantas kitoje atakoje smeigė tritaškį su Tobiaso Harriso pražanga ir „Barclays Center“ arena sprogo dėl emocijų – 107:103.

Sethas Curry prametė iš toli, Blake'as Griffinas realizavo tolimą šūvį po Duranto perdavimo bei „Nets“ spurtavo 9:0.

Curry dar įmetė taškus iš po krepšio, bet Durantas atsilošęs pataikė dvitaškį per Embiidą ir uždarė rungtynes – 114:105.

„Nets“ superžvaigždė per 39 minutes pelnė 34 taškus (11/21 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Sezono rezultatyvumą fiksavo Blake'as Griffinas ir Nicolasas Claxtonas, surinkę po 17 taškų.

Trečiojo kėlinio viduryje arena nuščiuvo po Claxtono šiurpaus nusileidimo ant parketo.

„Nets“ puolėjas šoko blokuoti Embiido metimą ir užkrito ant varžovo bei praradęs kūno balansą prisitrenkė ant grindinio. Nusileidimo metu žaidėjo ranka palindo po nugara.

Claxtonas kurį laiką praleido gulėdamas, bet vėliau pakilo ir tęsė rungtynes.

Bruklino ekipa antrąsias rungtynes iš eilės žaidė be startinio penketo krepšininkų Jameso Hardeno, LaMarcuso Aldridge'o ir DeAndre Bembry bei rezervinių žaidėjų Bruce'o Browno, Paulo Millsapo, Jevono Carterio ir Jameso Johnsono.

„Nets“: Kevinas Durantas 34 (11/21 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 38 naud.), Blake'as Griffinas (6/11 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam.) ir Nicolasas Claxtonas (8/9 dvit., 2 blok.) po 17, Patrickas Millsas 14 (4/8 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Camas Thomasas 11 (2/2 trit., 4 rez. perd.), Kessleris Edwardsas 9 (7 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 32 (10/17 dvit., 9/11 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 31 naud.), Sethas Curry 29 (10/12 dvit., 3/9 trit., 4 rez. perd., 25 naud.), Shake'as Miltonas 13 (3/8 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 11 (3/12 dvit., 0/5 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Danny Greenas (2/7 trit.) ir Matisse'as Thybulle'as (2/4 trit.) po 8.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S