Paskutinių sekundžių trileryje sveiką kailį išnešusi Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA (10-6) iškovojo pergalę Eurolygoje.

Maskvos klubas išvykoje 93:90 (23:21, 25:27, 21:25, 24:17) nugalėjo Berlyno ALBA (5-11).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Grigonis per 20 minučių pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 8 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pradžioje namų komanda spurtavo – Marcuso Erikssono tritaškis, Maodo Lo 5 taškai paeiliui ir Beno Lammerso dvitaškis namų komandai leido ne tik išsiveržti, bet ir susikurti 7 taškų pranašumą (58:51).

Visgi CSKA rado spragų varžovų gynyboje – Johanneso Voigtmanno tritaškis kėlinio pabaigoje sumažino deficitą iki vieno taiklaus metimo (69:71).

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Danielis Hackettas atšokęs pataikė sudėtingą metimą, kuris suteikė 7 taškų persvarą svečiams (91:84), tačiau ALBA taip lengvai nepasidavė – spurtavo 6:0 ir tiksint paskutinėms 8 sekundėms kėsinosi į pergalę (90:91).

Lemiamą atkarpą CSKA turėjo kamuolį savo rankose, todėl ALBA prasižengė. Aleksejus Švedas baudų neprametė (93:90), o namų komanda po minutės pertraukėlės mėgino išplėšti pratęsimą.

Per šešių sekundžių ataką Oscaro da Silvos metimas tikslo nepasiekė, o kamuolys atšoko komandos draugui Erikssonui, kuris taip pat neįmėtė, todėl galiausiai CSKA šventė pergalę.

Maskvos ekipos gretose išsiskyrė Johannesas Voigtmannas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 16 taškų (2/3 dvit., 4/8 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Berlyno komandoje rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes sužaidė Lo. Jis per 26 minutes pelnė 26 taškus (3/6 dvit., 6/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

ALBA: Maodo Lo 26 (6/7 trit., 7 rez. perd., 5 kld., 34 naud.), Marcusas Erikssonas 18 (5/10 trit., 5 atk. kam.), Oscaras da Silva 13 (5/11 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Johannesas Thiemannas 12 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Yovelis Zoosmanas 7.

CSKA: Johannesas Voigtmannas 16 (4/8 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok.), Willas Clyburnas 15 (3/8 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Aleksejus Švedas 14 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Tornikė Šengelija (4/10 dvit., 10 atk. kam.) ir Joelis Bolomboy (5/5 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 12, Marius Grigonis 9, Danielis Hackettas 8, Iffe Lundbergas 7.