Nuotr.: Srdjan Stevanovic/Euroleague Basketball via Getty Images

Septintąją pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-9).

Taškai 20
Taiklumas 8-14
Atkovoti kamuoliai 7
Rezultatyvūs perdavimai 4

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namuose 81:78 (20:21, 26:24, 19:22, 16:11) palaužė Miuncheno „Bayern“ (7-9) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 4 taškų pranašumą savo rankose turėjo „Bayern“ (69:65), tačiau į šturmą kilę šeimininkai spurtavo 15:3 ir likus 2,5 minutės po Nikola Kaliničiaus dvitaškio įgijo 8 taškų persvarą (80:72).

Andrea Trinchieri kariauna nepasidavė – atsakė atkarpa 6:1 ir likus 3 sekundėms Ognjenas Jaramazas tolimu šūviu priartino „Bayern“ iki 3 taškų (78:81).

Visgi per likusį laiką vokiečiai nespėjo nei perimti kamuolio, nei prasižengti ir „Crvena Zvezda“ triumfavo.

Belgrado komandai Kaliničius per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/14 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė Vladimiras Lučičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 21 taškas (3/6 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys, klaida bei 25 naudingumo balai.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 20 (8/14 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Branko Lazičius 12 (3/5 trit.), Nikola Ivanovičius 11 (2/4 trit.), Luka Mitrovičius (4/9 dvit., 8 rez. perd., 3 per. kam.) ir Ognjen Dobričius (3/5 trit.) po 9.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 21 (4/9 trit., 25 naud.), Nickas Weileris-Babbas 16 (4/5 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Othello Hunteris (5/10 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.) ir Ognjenas Jaramazas (2/3 trit.) po 11, Deshaunas Thomasas 9 (3/8 dvit., 4 kld.).