Nuotr.: zalgiris.lt

Kazanėje Kauno „Žalgiriui“ išgyventi nepavyko – 53:66 nusileista vietos UNIKS.

Fotogalerija

Puolime įstrigę žalgiriečiai lygiai su varžovais laikėsi tris kėlinius, tačiau ketvirtajame kapituliavo.

„Žalgiryje“ niekas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus, o po 9 surinko Marekas Blaževičius ir Janis Strelnieks.

Tinklalapio BasketNews žurnalistas Jonas Lekšas įvertino Lietuvos čempionų individualų pasirodymą prieš vieną karščiausių Eurolygos komandų.

Joshas Nebo – 8 balai
28 min., 7 tšk. (3/4 dvit., 1/2 baud.), 7 atk. kam., 2 kld., 2 blk., 4 išpr. praž., 17 naud. balų.

Nuotr. Roman Kruchinin/Euroleague Basketball via Getty Images

Joshas skraidė virš varžovų galvų, lipo ant kiekvieno kamuolio ir gąsdino varžovus savo blokais. Daug sukurti situacijų Nebo nepavyko, nes mažiukai buvo atkirsti nuo priekinės linijos, todėl taškų kraitis yra nedidelis. Puolime įstrigo vienas blogas epizodas, kuomet amerikietis nenusimetė kamuolio į perimetrą ir metė per tris varžovus. Tai buvo vienintelis jo pramestas metimas.

Tai Websteris – 7 balai
23 min., 3 tšk. (1/4 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 5 atk. kam., 6 rez. perd., 8 naud. balai.

Nuotr. BasketNews/D.Repečka

Taškų zelandas nepririnko, tačiau tai vis tiek buvo jo sėkmingiausias mačas su „Žalgirio“ marškinėliais. Websteris į aikštelę išėjo su gera energija, gerai nusimesdavo kamuolius įėjęs į baudos aikštelę, o gynyboje puikiai provokavo Isaiah Canaaną. Dėl sėkmingo savo žaidimo Tai buvo apdovanotas rimtomis minutėmis ir norėtųsi, jog geri gynėjo sprendimai aikštėje būtų ne atsitiktinis blykstelėjimas.

Janis Strelnieks – 6,5 balo
20 min., 9 tšk. (1/2 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), 2 atk. kam., 4 išpr. praž., 11 naud. balų.

Nuotr. zalgiris.lt

Janis sužaidė labai gerą atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje, kada vienas truktelėjo svečių puolimo traukinį ir išlygino rezultatą. Gynyboje Strelnieko bėdos buvo daug geriau slepiamos nei su „Monaco“. Vis dėlto, kaip ir visiems gynėjams, latviui buvo sunku kurti žaidimą ir jis mačą baigė su 0 rezultatyvių perdavimų.

Marekas Blaževičius – 6 balai
10 min., 9 tšk. (4/6 dvit., 1/1 baud.), 1 atk. kam., 2 kld., 7 naud. balai.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Pagal minutes, galimybes ir bendrą „Žalgirio“ vaizdą Marekas buvo geras. Blaževičius išnaudojo sukurtas progas aukštu procentu iki ketvirtojo kėlinio, kuomet sekė nuo jo prasidėjusi prasta atkarpa, per kurią varžovai ir atitrūko. Gynyboje krepšininkas dar daro vaikiškas klaidas, bet natūralu, kad 20-mečio žaidimas dar stipriai banguoja.

Edgaras Ulanovas – 6 balai
27 min., 7 tšk. (3/5 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), 5 atk. kam., 2 rez. perd., 2 kld., 9 naud. balai.

Ulanovas ypatingai aktyvus buvo pirmoje rungtynių pusėje, kuomet pavyko varžovus užatakuoti nugara į krepšį, o ir gynyboje Mario Hezonja buvo surakintas. Vis dėlto po pertraukos būtent Edgaras dukart suvėlavo prieš iš toli atakuojantį Super Mario ir kroatui leido užsikurti. Taip pat antroje mačo pusėje lietuvis jau nebebuvo toks aktyvus puolime.

Mantas Kalnietis – 5,5 balo
25 min., 5 tšk. (1/3 dvit., 1/3 trit.), 5 rez. perd., 2 per. kam., 1 kld., 6 naud. balai.

Mantas sunkiai pradėjo rungtynes, po pertraukos turėjo trumpą blykstelėjimą, tačiau vėl greitai pateko į varžovų gynybos pančius. Pats savoje aikštės pusėje lietuvis porąsyk praleido Lorenzo Browną. Įsiminė situacija trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet Kalnietis perlaikė kamuolį ir „Žalgiris“ liko be atakos. Tokias situacijas įžaidėjas privalo perskaityti geriau.

Tyleris Cavanaugh – 4 balai
25 min., 8 tšk. (1/7 dvit., 2/5 trit.), 4 atk. kam., 1 naud. balas.

Buvo per daug abejonių Cavanaugh žaidime, o prieš UNIKS tu negali dvejoti, nes iškart būsi uždarytas. Tyleris dažniau rinkosi sunkesnius metimus, kai suvėluodavo sekundę atakuoti krepšį ir iš viso realizavo vos 3 iš 12. Komandinėje gynyboje pasitaikė vėlavimų, o taip pat amerikietis buvo suvalgytas mažiuko Canaano, kuris tiesiog uždominavo puolėją po krepšiu.

Artūras Milaknis – 3 balai
13 min., 0 tšk. (0/1 dvit., 0/2 trit.), 1 per. kam., -3 naud. balai.

Prieš buvusį klubą Milakniui sublizgėti nepavyko. Snaiperis neturėjo progų patogiai išsimesti kamuolio ir buvo išjungtas iš žaidimo. Veteraną galime pagirti už epizodą gynyboje, kuomet buvo išprovokuota O.J. Mayo klaida.

Nielsas Giffey – 3 balai
12 min., 5 tšk. (1/3 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), 1 atk. kam., -1 naud. balas.

Nelengvas mačas Giffey, kuris neatstovėjo poros jėgos dvikovų. Vienas vokiečio metimas iš toli buvo labai netikslus ir jei ne tolimas metimas rungtynių pabaigoje, puolėjo minusas mače būtų dar didesnis.

Lukas Lekavičius – 2 balai
10 min., 0 tšk. (0/1 dvit.), -1 naud. balas.

Nuotr. Dainius Lukšta

Lukas išsikrovė rungtynėse trečiadienį ir neatrodė šviežias Kazanėje, o ir varžovas buvo labai neparankus smulkiam gynėjui. Lekavičius nieko negalėjo padaryti prieš varžovų išsikeitimus, ypatingai prieš Tonye Jekiri, kuris laikė gerą atstumą. Agresyvesnio įžaidėjo labai trūko, nes „Žalgirio“ pagrindinė problema ir buvo sustojimai pikenroluose, pasibaigdavę įstrigusiomis atakomis.

Zoranas Dragičius atrodo, jog nėra optimalios formos ir Jure Zdovcas tiesiog negali tautiečio ilgai laikyti aikštėje. Gynėjas per puspenktos minutės prametė abu metimus ir be pakabinto kamuolio ore Nebo daugiau nieko gero nenuveikė.

Atrinkti (0) Visi (6)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Websteris tikrai ne blogiau už Kalnieti ? Kiek Websteris sužaidė geriau rungtynių eikite pažiūrėkite prieš komentuojat tokias nesąmones. Prieš Unics sužaidė neblogai, iškarto iškeltas į padanges, nors konkrečiai iš jo nieko net nėra. Jis net tos Eurolygos netempia, prastai skaito žaidimą.
2021-12-19
-1
Primena koki tais kaimo krepsinio mokyklos lygi: Jono Jonaviciaus sviedinio bumsejimo mokykla. Nu mesk i krepsi arba duok pasa jei nenori mesti. Zalgiris per 16 rung tik trijose virsijo 80 tsk riba. Net is 90uju komandos geriau pavarytu.
2021-12-18
+1
imest i krepsi HARD. Permazai euriuku gauna, kad taip sunkiai sekasi pataikyt🙄
2021-12-18
visada sakiau kad webster tikrai ne prasciausias gynejas dabartiniam zalgiryje, pagal sudeti jis turetu eit i starta, ant keitimo lekavicius, ir tik tada kalnietis. aisku, normalioj komandoj jis turetu gaut nedaugiau 10-15min,bet su tais pensininkais kuriuos surinko genialusis manageris webster atrodo labiausiai vertas pasitikejimo.
2021-12-18
+2
sutinku, Websteris tikrai ne blogiau uz Kalnieti. Ar geriau uz Lekaviciu nezinau... Ginyboj tai taip, bet Lukas puolime kartais suzvereja.