Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Lyderio užkurta Portlando „Trail Blazers“ (12-18) nutraukė 7 pralaimėjimų iš eilės seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Portlando klubas savo aikštėje 125:116 (41:24, 40:31, 22:31, 22:30) įveikė Šarlotės „Hornets“ (16-15).

Šeimininkams Damianas Lillardas per 37 minutes suvertė 43 taškus (6/8 dvit., 6/11 trit., 13/14 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Tai rezultatyviausios gynėjo šio sezono rungtynės. Aukščiausias rezultatas priklauso Kevinui Durantui (50 tšk.)

Vien per pirmąjį kėlinį jis sukratė 17 taškų ir leido savo komandai įgyti solidų pranašumą (41:24).

Po saviizoliacijos į „Hornets“ gretas grįžo LaMelo Ballas. Jis per 29 minutes pelnė 27 taškus (11/17 met.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jo vedamas Šarlotės klubas ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki 6 taškų (112:118), bet likus vos daugiau nei minutei tritaškiu rungtynes uždarė Benas McLemore'as. Pastarasis iš viso sumetė 8 tritaškius.

„Blazers“ dėl traumų negalėjo padėti Cody Zelleris ir C.J. McCollumas.

Šarlotės ekipos gretose išsiskyrė Milesas Bridgesas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 14 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų.

„Blazers“: Damianas Lillardas 43 (6/8 dvit., 6/11 trit., 13/14 baud., 8 rez. perd.), Benas McLemore'as 28 (8/13 trit.), Normanas Powellas 14 (4/10 trit., 5 rez. perd.), Larry Nance'as (4/6 dvit., 7 atk. kam.) ir Jusufas Nurkičius (5/7 dvit.) po 10, Anfernee Simonsas 8 (2/4 trit.), Robertas Covingtonas 7 (1/6 trit., 10 atk. kam., 2 blok.).

„Hornets“: LaMelo Ballas 27 (8/12 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd.), Kelly Oubre 18 (3/9 trit.), P.J. Washingtonas 16 (4/8 trit., 5 atk. kam.), Milesas Bridgesas (6/10 dvit., 6 atk. kam., 11 rez. perd., 2 blok.) ir Cody Martinas (4/4 dvit., 5 rez. perd.) po 14, Masonas Plumlee 9 (4/7 dvit.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S