Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionatas baigėsi Rusijos krepšininkų triumfu. Savo aikštėje žaidę rusai laimėjo septynerias rungtynes, įskaitant ir mačą finale su lietuviais.

Lietuvos krepšininkams, ant kaklo užsikabinusiems sidabro medalius, pavyko iškovoti šešias pergales. Tiek pat kartų laimėjo ir bronzą iškovoję serbai. Jie nusileido tik medalius pelniusioms ekipoms – Rusijai ir Lietuvai.

Paskutinę vietą čempionate užėmė Čekijos krepšininkai, kurie pralaimėjo visus aštuonis susitikimus. Jie kartu su ukrainiečiais, kurie liko 15-ti, kitais metais kovos antrame divizione.

Tuo tarpu į pirmą divizione savo garbę gins dvi naujokės: Bulgarija ir Vengrija. Jos šią teisę iškovojo sekmadienį (07.17), laimėjusios antrojo diviziono čempionatą. Finale bulgarai 86:80 įveikė vengrus.

Pateikiame galutinį šių metų Europos vaikinų jaunimo čempionato pirmo diviziono rikiuotę: