Nuotr.: BC Prienai
Nuotr. BC Prienai

Ignas Sargiūnas pelnė 28 taškus, o jo vedama Prienų „Labas GAS“ (1-11) galiausiai iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Prienų klubas savo aikštėje 80:74 (22:27, 23:17, 15:19, 20:11) įveikė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (8-5), kurios gretose debiutavo Adreianas Payne’as.

Amerikietis Payne’as per 20 minučių pelnė 6 taškus (2/9 dvit., 0/1 trit., 2/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, suklydo 4 kartus ir surinko 2 naudingumo balus.

Po pralaimėtų rungtynių uteniškių treneris Žydrūnas Urbonas neslėpė nusivylimo.

„Gal būtų buvę geriau, jei Payne‘as šiandien būtų ir neatvažiavęs, kai jį čia taip visi išgyrė, – po mačo sakė „Juventus“ treneris. – Nors aš nemanau, kad pats pirmas jo išėjimas buvo blogas. Bet po to jis perdegė – pradėjo imtis vienas iniciatyvos. Paimsiu, įmesiu ir padėsiu. Aišku, nėra ko norėti, iš lėktuvo žmogus. Ant jo pykti tarsi negali.

Pradėjome rungtynes su įprasta rotacija gerai. Kai prasidėjo keitimai, tada mes ir išsimušėme. Turėjome tiek progų, tiek galimybių – vien 17 pramestų baudų. Per savo trenerio karjerą nesu matęs, kad 17 baudų būtų pramesta. Galiausiai, ir tie metimai iš po krepšio kažkokie tai stebuklai...

Tačiau viskas pakankamai logiška, nes vienintelis mūsų įžaidėjas Jaylinas (Airingtonas) turėjo rungtyniauti 33 minutes. (Ignas) Vaitkus žaidė su nuskausminamaisiais. Trūksta mums to pagrindinio įžaidėjo.“

Prienų komandoje fantastiškas rungtynes sužaidęs Ignas Sargiūnas per 35 minutes pelnė 28 taškus (5/8 dvit., 4/10 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Nuo pat rungtynių pradžios „Juventus“ mėgino kuo anksčiau pabėgti į priekį (16:5), tačiau Sargiūnas per pirmąsias 7 minutes rinko visus Prienų komandos taškus ir mažino deficitą (14:18).

Antrajame ketvirtyje po Gintauto Matulio baudų uteniškiai vėl pradėjo tolti (38:31), bet pirmojo kėlinio herojus inicijavo spurtą, kuris „Labas GAS“ komandai vėl leido pasivyti varžovus (38:38).

Tiksint paskutinėms 3 rungtynių minutėms Žydrūnas Urbonas užsidirbo techninę pražangą, kuri leido Sargiūnui baudos metimu išlyginti rezultatą (71:71), o vėliau Rapolas Ivanauskas dar ir išvedė Prienų ekipą į priekį (73:71).

Likus 2 minutėms Ignas dar labiau užsikūrė – išpuolį baigė dėjimu (75:71), o kitoje aikštės pusėje prametus abi baudas ir suklydus Tomui Lekūnui, Sargiūnas padidino persvarą iki 5 taškų (77:72).

Susikrautos persvaros užteko, kad „Labas GAS“ švęstų pirmąją „Betsafe-LKL“ pergalę.

Po pergalės Prienų komandos žaidėjai Vidą Ginevičių rūbinėje pasveikino su pirmąja pergale LKL vyriausiojo trenerio pareigose:

„Noriu padėkoti visiems žaidėjams ir asistentams. Labai smagu už komandą, kaip jie šiandien kovėsi, – po rungtynių sakė Ginevičius. – Laimėjome rungtynes su 21 klaida. Žiauru... Tačiau antros rungtynės iš eilės, kai laimime po varžovų lenta. Šiandien komandai tiesiai šviesiai pasakiau: „kas laimės lentą, tas laimės rungtynes. Ačiū mano vyrams. Nerealūs vyrai, rūbinėje buvo labai smagu. Labai džiaugiuosi už juos.“

Utenos ekipos gretose išsiskyrė Ignas Vaitkus, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Uteniškiai vis dar vertėsi be Patricko Millerio, kuris dėl šeimos pagausėjimo šiai savaitei išvyko į JAV.

„Labas GAS“: Ignas Sargiūnas 28 (5/8 dvit., 4/10 trit., 6/7 baud., 7 rez. perd., 29 naud.), Rapolas Ivanauskas 19 (5/6 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Justinas Jogminas 9 (6 atk. kam.), Erikas Venskus 8 (5 atk. kam.).

„Juventus“: Ignas Vaitkus 16 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Jaylinas Airingtonas (4/7 dvit., 4 rez. perd.) ir Tomas Lekūnas (4/7 dvit.) po 13, Rokas Gustys ir Vytautas Šulskis (4/4 dvit.) po 9, Gintautas Matulis 8 (5/6 baud.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (9)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S