Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Cedi Osmanas pataikė 5 tritaškius ir vedė į dar vieną pergalę šio sezono Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) staigmeną Klivlando „Cavaliers“ (19-12).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Šį kartą Klivlando klubas išvykoje 119:90 (34:20, 28:31, 31:18, 26:21) sutriuškino be pagrindinių žaidėjų žaidusią Milvokio „Bucks“ (19-13).

Tai buvo jau šeštoji paeiliui „Cavaliers“ pergalė.

NBA čempionai vertėsi be 7 pagrindinės sudėties krepšininkų – Giannis Antetokounmpo, Bobby Portisas, Donte DiVincenzo ir Wesley Matthewsas yra patekę į sveikatos ir saugumo protokolą, Khrisas Middletonas jaučia kelio skausmus, o Jrue Holiday ir Graysonas Allenas gavo poilsio po sunkaus mačo Naujajame Orleane.

Šeimininkų praradimai jautėsi nuo rungtynių pradžios ir „Cavs“ greitai įgijo dviženklį pranašumą (34:20), o po pertraukos buvo pradėtas „Bucks“ triuškinimas.

„Cavaliers“ dabar Rytuose su 19 pergalių ir 12 pralaimėjimų žengia 3-ioje vietoje. Viena nesėkme daugiau turintys NBA čempionai yra 5-oje pozicijoje.

Klivlendo ekipos gretose išsiskyrė Dariusas Garlandas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 22 taškai (8/9 dvit., 2/4 trit.), 4 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Osmanas 27 minutes pelnė 23 taškus (3/3 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud). Turkas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ricky Rubio taip pat buvo svarbus svečių gretose – 15 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 4 klaidos.

Milvokio komandai Jordanas Nwora per 42 minutes pelnė 28 taškus (7/13 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Jordanas Nwora 28 (7/13 dvit., 4/8 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Sandro Mamukelaašvili 17 (4/9 trit.), George'as Hillas 14 (7/9 dvit., 4 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 12 (2/6 trit., 12 atk. kam., 5 per. kam., 4 kld.), Thanasis Antetokounmpo 7.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 23 (5/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Dariusas Garlandas 22 (8/9 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Kevinas Love'as (2/8 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Ricky Rubio (4/6 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) po 15, Jarrettas Allenas 14 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Deanas Wade'as 9 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Lamaras Stevensas ir Lauri Markkanenas (3/7 dvit., 0/7 trit.) po 8.