Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pirmą kartą VTB Vieningoje lygoje buvo žaidžiami trys pratęsimai, o šių istorinių rungtynių dalyviais tapo lietuviškoji Permės „Parma“ (4-4).

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 108:101 (24:24, 17:14, 19:20, 16:18, 6:6, 15:15, 11:4) ilgiausioje čempionato kovoje nugalėjo Nur Sultano „Astana“ (2-6).

Trečiojo pratęsimo galėjo ir nebūti, jei ne magiškas Jeremiaho Hillo metimas nuo vidurio linijos, kuris tiksint paskutinėms 3 rungtynių sekundėms išgelbėjo „Parma“ nuo apmaudaus pralaimėjimo.

Nugalėtojų gretose Adas Juškevičius per 42 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, padarė 9 klaidas bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu Eigirdas Žukauskas per 44 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 1/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Nur Sultano ekipą į priekį tempė Jaylenas Barfordas ir Anthony Hickey, kurie kartu užfiksavo po 28 taškus.

Permės „Parma“: Jeremiahas Hillas 32 (7/13 trit.), Marekas Mejeris 18, Adas Juškevičius 15 (7 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas 12 (8 atk. kam.), Artsiomas Parakhouskis 11 (9 atk. kam.).

Nur Sultano „Astana“: Anthony Hickey (10 rez. perd.) ir Jaylenas Barfordas po 28, Skylaras Spenceris 14 (14 atk. kam.).