Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Čikagos „Bulls“ (18-10) sulaukia vis daugiau pagalbos iš sveikatos ir saugumo protokole buvusių žaidėjų, o po savaitės pertraukos be rungtynių iškart iškovojo pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Ilinojaus valstijos klubas savo aikštėje 115:110 (28:22, 33:37, 22:25, 32:26) įveikė Los Andželo „Lakers“ (16-15).

Čikagos komandai pirmosiose rungtynėse po saviizoliacijos DeMaras DeRozanas per 34 minutes pelnė 38 taškus (11/24 dvit., 16/17 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pastarasis tempė „Bulls“ į pergalę lemiamu metu. Prasidėjus paskutinei minutei „Lakers“ buvo priekyje (110:109), bet dvitaškį smeigė DeRozanas. Svečiams krepšys liko užsirišęs, o likus 15 sek. prie baudų metimų atsidūręs DeRozanas vėl neklydo (113:110).

Po minutės pertraukėlės svečiai turėjo progą išplėšti pratęsimą, bet Carmelo Anthony ir Wayne'o Ellingtono tritaškiai skriejo pro šalį, o šeimininkų pergalę įtvirtino Lonzo Ballo baudos.

„Lakers“ šiame mače vertėsi be saviizoliacijoje esančių Kento Bazemore'o, Taleno Hortono-Tuckerio, Avery Bradley, Dwighto Howardo, Maliko Monko, Austino Reaveso ir vyr. trenerio Franko Vogelio.

Praėjusią savaitę nukelti dvejas rungtynes turėjęs „Bulls“ klubas sumažino sveikatos ir saugumo protokole esančių žaidėjų skaičių nuo 10 iki 5 (Zachas Lavine'as, Ayo Dosunmu, Troy Brownas, Alize'as Johnsonas, Mattas Thomasas).

„Bulls“ nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją, o „Lakers“ fiksuoja tokio pačio ilgio nesėkmių atkarpą.

Los Andželo ekipos gretose išsiskyrė LeBronas Jamesas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 31 taškas (10/14 dvit., 1/7 trit., 8/11 baudų), 14 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 38 (11/24 dvit., 16/17 baud., 6 rez. perd.), Lonzo Ballas (4/6 dvit., 3/9 trit., 4 rez. perd.) ir Nikola Vučevičius (5/11 dvit., 3/6 trit., 13 atk. kam.) po 19, Alexas Caruso 17 (3/5 trit., 9 atk. kam.), Javonte Greenas 9 (2/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (10/14 dvit., 1/7 trit., 8/11 baud., 14 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Carmelo Anthony 21 (5/12 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Russellas Westbrookas 20 (9/17 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok., 6 kld.), Isaiah Thomasas 13 (3/7 trit.), DeAndre Jordanas 9 (4/5 dvit., 7 atk. kam.).