Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Finikso „Suns“ (24-5) dominuojančiu pasirodymu iškovojo 24 pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Monty Williamso auklėtiniai namie 137:106 (37:15, 32:32, 39:33, 29:26) nepasigailėjo Šarlotės „Hornets“ (16-16).

137 taškai – naujas šio sezono ekipos rekordas. „Suns“ pataikė net 20 iš 41 tritaškių, o dviženklį taškų skaičių pelnė devyni žaidėjai.

Fynikso komandai Deandre Aytonas per 23 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvitaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po 7 praleistų mačų dėl traumos į aikštę sugrįžo Finikso ekipos lyderis Devinas Bookeris. Gynėjas per 26 minutes sumetė 16 taškų.

„Mokiausi naujų dalykų, kol nežaidžiau, ir juos pritaikiau šiandien aikštėje, – po mačo sakė Bookeris. – Mašina ir toliau juda, nepaisant netekčių. Kažkas žengia į priekį ir įsilieja į vaidmenį.“

Tai buvo kiek neįprastos rungtynės, nes vietoje įprastų trijų teisėjų buvo du. Į saviizoliaciją išsiųsti arbitrai Zachas Zerba ir Ericas Dalenas. Juos pakeitė Finikso apylinkėse gyvenantis Billas Kennedy.

Tarp žaidėjų į saviizoliaciją pateko „Hornets“ atstovas Cody Martinas.

„Visi stengiasi daryti geriausia, ką gali, – sakė „Suns“ strategas Williamsas. – Norime treniruoti, bet susitaikome su realybe. Kiekvieną patikrinimą sulaukiame vis naujų atvejų. Tai nesėkminga, bet su tuo tvarkomės.“

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo JaVale McGee, per 15 minučių pelnęs 19 taškų (9/10 dvitaškiai). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Šarlotės ekipos gretose išsiskyrė Milesas Bridgesas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 26 taškai (8/10 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudų), 5 atkovoti kamuoliai.

„Suns“: JaVale'as McGee 19 (9/10 dvit., 7 atk. kam.), Devinas Bookeris (2/7 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Mikalas Bridgesas (4/6 trit., 5 rez. perd.) po 16, Deandre Aytonas (6/10 dvit., 15 atk. kam., 3 blok.) ir Landry Shametas (4/10 trit.) po 15, Chrisas Paulas (4/5 dvit., 2/4 trit., 9 rez. perd.) ir Jae Crowderis (3/4 trit., 6 atk. kam.) po 14, Cameronas Johnsonas 12 (2/6 trit.), Cameronas Payne'as 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 26 (8/10 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.), Kelly Oubre 18 (5/8 dvit., 1/7 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), P.J. Washingtonas 13 (2/9 trit., 4 rez. perd.), Jalenas McDanielsas 10 (5/6 baud.), LaMelo Ballas (1/6 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Gordonas Haywardas (3/8 dvit., 1/5 trit.) po 9.