Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Dainiaus Adomaičio sugrįžimas prie Klaipėdos „Neptūno“ (5-7) vairo pažymėtas nervinga pergale LKL pirmenybėse.

Klaipėdiečiai per dvi minutes išbarstė dviženklį pranašumą, bet Kėdainiuose 88:83 (22:23, 28:18, 13:21, 25:21) pranoko vietos „Nevėžio-Optibet“ (3-9) krepšininkus.

Deividui Gailiui pelnius du taškus ketvirtojo kėlinio viduryje, „Neptūno“ persvara siekė 16 taškų (84:68).

Tuomet Marius Valinskas smeigė du tritaškius, po tris taškus pelnė Paulius Murauskas ir Matas Jucikas, šeimininkai spurtavo 14:0 ir priartėjo per vieną metimą (82:84).

Prasidėjus paskutinei minutei Rihards Kuksiks turėjo progą išvesti „Nevėžį-Optibet“ į priekį, bet tolimas šūvis tikslo nepasiekė. Edgaras Želionis įkrovė iš viršaus, Isaacas Bontonas realizavo abi baudas ir „Neptūnas“ finišavo pergalingai – 88:83.

„Neptūnas“ laimėjo ketvirtą kartą per paskutiniąsias penkerias rungtynes, o savo sąskaitoje turi penkias pergales per 12 turų.

Puikiai pasirodė Žygimantas Janavičius, kuris per 26 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 7 kamuolius, 5 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Dvigubą dublį įsirašė ir Benas Griciūnas, kurio sąskaitoje – 20 taškų (10/13 dvit.), 12 atkovotų kamuolių bei 27 naudingumo balai.

„Nevėžis-Optibet“: T.J. Starksas 16 (7 rez. perd.), Marius Valinskas 14 (4/6 trit.), Svenas Smajlagičius 13, Rihards Kuksiks 10.

„Neptūnas“: Benas Griciūnas 20 (12 atk. kam.), Edgaras Želionis ir Deividas Gailius – po 13, Žygimantas Janavičius ir Julius Jucikas – po 12.