Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Memfio „Grizzlies“ (19-13) sėkmingai žygiavo be Ja Moranto, bet tik jam sugrįžus patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 99:102 (28:16, 22:31, 22:27, 27:28) nusileido Oklahomos „Thunder“ (10-19).

Svečiai turėjo, ką įrodyti šiame mače. Praėjęs šių ekipų susitikimas baigėsi NBA visų laikų rekordine „Grizzlies“ pergale 73 taškų pranašumu (152:79).

Šeimininkų gretose į rikiuotę grįžo 12 rungtynių paeiliui praleidęs Morantas. Be jo ekipa laimėjo net 10 susitikimų. Gynėjas per 28 minutes pelnė 16 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Likus 4,5 minutės „Thunder“ atsilikinėjo 84:89, bet spurtas leido perimti iniciatyvą – po Josho Giddey dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį (96:95) ir varžovams paliko 50 sek.

Pasimetę „Grizzlies“ užspringo, o rungtynes uždarinėjo Shai Gilgeousas-Alexanderis, kuris per paskutines 16 sekundžių sumetė 4 taškus.

Gilgeouso-Alexanderio sąskaitoje per 36 minutes buvo 23 taškai (8/14 dvit., 0/5 trit., 7/8 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Išpildėme daug situacijų rungtynių pabaigoje ir dėl to laimėjome, – mačą reziumavo Giddey. – Per pastarąsias trejas rungtynes pabaigoje būname tokie geri, kokie galime būti.“

Memfio komandai Desmondas Bane'as per 36 minutes pelnė 25 taškus (5/11 dvit., 5/9 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Desmondas Bane'as 25 (5/11 dvit., 5/9 trit., 7 atk. kam.), Dillonas Brooksas 19 (8/16 dvit., 1/7 trit.), Ja Morantas 16 (5/11 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Jarenas Jacksonas 15 (2/9 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.), Xavieras Tillmanas 8 (4/6 dvit.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 23 (8/14 dvit., 0/5 trit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Joshas Giddey 19 (4/8 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Kenrichas Williamsas 13 (4/5 dvit.), Luguentzas Dortas 12 (3/11 trit., 6 atk. kam.), Dariusas Bazley 10 (7 atk. kam., 4 blok., 4 kld.), Mike'as Muscala 9 (6/6 baud.).