Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Filadelfijos „76ers“ (16-15) metė liūto dalį naštos savo lyderiui, bet jis nenuvylė.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Joelio Embiido vedamas klubas išvykoje 108:103 (28:20, 23:29, 24:31, 33:23) įveikė Bostono „Celtics“ (15-16).

Embiido sąskaitoje per 40 minučių buvo 41 taškas (13/22 dvit., 1/5 trit., 12/14 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai.

17 iš 41 savo taškų kamerūnietis susirinko, kai labiausiai reikėjo – ketvirtajame kėlinyje. 8 minutes poilsio gavęs Embiidas sužaidė ilgiausiai rungtynes šį sezoną, kurios nepareikalavo pratęsimo.

Visą pirmąją mačo pusę atsilikę „Celtics“ smogė po pertraukos, kai įgijo 5 taškų pranašumą (80:75). Likus 4 minutėms po Jayleno Browno tritaškio persvara šiek tiek išaugo (97:90).

Tada sužibo Embiido žvaigždė. Iš pradžių kolega Matisse'as Thybulle'as pataikė tritaškį, o vidurio puolėjas sumetė tris iš eilės metimus, o pakrikęs „Celtics“ puolimas neberado išeičių.

Dar neprasidėjus rungtynėms žiūrovus išgąsdino incidentas. Po JAV himno susitikimas buvo atidėtas 7 minutėms, nes įsijungė priešgaisrinės apsaugos sistema. Netrukus rungtynių pranešėjas skelbė, kad galimai reikėsp palikti areną, bet po kelių minučių to nebereikėjo.

Kaip pranešama, problema buvo neveikianti purkštuvo galvutė arenos balkono lygmenyje.

„Celtics“ šiame mače vertėsi be sveikatos ir saugumo protokole esančių Alo Horfordo, Jabari Parkerio, Josho Richardsono, Brodrico Thomaso, Granto Williamso, Juancho Hernangomezo ir Samo Hauserio. Taip dėl asmeninių priežasčių iškrito Robertas Williamsas.

Gimimo vieta: Jaundė, Kamerūnas

„76ers“ gretose į saviizoliaciją išsiųsti Andre Drummondas, Shake'as Miltonas ir Georgesas Niangas. Traumas gydosi Tyrese'as Maxey, Furkanas Korkmazas ir Jadenas Springeris. Atskirtas nuo komandos toliau yra Benas Simmonsas.

Iš viso abi ekipos vertėsi be 14 žaidėjų.

Brownas per 34 minutes pelnė 30 taškų (6/13 dvit., 3/9 trit., 9/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30 (6/13 dvit., 3/9 trit., 9/10 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 17 (5/11 dvit., 7/9 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 6 kld.), Enesas Kanteris (7/9 dvit., 11 atk. kam.) ir Marcusas Smartas (4/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.) po 15, Paytonas Pritchardas 14 (4/4 dvit., 2/5 trit.), Dennisas Schroderis 8 (3/8 dvit.).

„76ers“: Joelis Embiidas 41 (13/22 dvit., 1/5 trit., 12/14 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blok., 5 kld.), Sethas Curry 26 (7/11 dvit., 3/3 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Tobiasas Harrisas 25 (4/10 dvit., 3/3 trit., 8/10 baud., 7 atk. kam.), Danny Greenas 8 (2/8 trit., 3 per. kam., 2 blok.), Matisse'as Thybulle'as 7 (3 per. kam.).