Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

San Fransisko „Warriors“ (25-6) toliau neranda sau lygių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 10

Steve'o Kerro auklėtiniai savo aikštėje 113:98 (26:16, 32:30, 26:33, 29:19) įveikė Sakramento „Kings“ (13-19).

Prieš rungtynes „Chase Center“ vyko Kerro pagerbimo ceremonija. JAV nacionalinės rinktinės treneriu tapusį „Warriors“ vedlį pasveikino Grantas Hillas. Pastarasis po Tokijo olimpinių žaidynių perėmė rinktinės vadovo pareigas iš Jerry Colangelo.

Taip pat San Fransisko publika atidavė duoklę savo dievukui Stephenui Curry. Geriausiam visų laikų lygos snaiperiui arenos kube skirtas prisiminimo vaizdo klipas, kuriame jis aplenkia Ray Alleną.

„Kings“ kėsinosi sugadinti šventę, kai ketvirtajame kėlinyje šeimininkų pranašumas tesiekė 5 taškus (94:89). Tačiau galingas spurtas 12:0 leido ramiai pasiimti eilinę pergalę.

San Fransisko komandai Draymondas Greenas per 33 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Puolėjas surinko 31-ąjį karjeros trigubą dublį. Iš visų tų mačų „Warriors“ pralaimėjo tik kartą. Prie komandos suolelio darbavosi Greeno mažametis sūnus, kuris padavinėjo rankšluočius ir, kaip pasirodo, kaukes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Curry, per 36 minutes pelnęs 30 taškų (9/15 dvit., 4/12 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Neeilinis įvykis užfiksuotas ne rungtynių metu. Laikinasis „Kings“ ekipos treneris Dougas Christie prieš rungtynes nusprendė pasportuoti – 15 kartų bėgiojo laiptais pirmyn ir atgal.

Gimimo vieta: Akronas, JAV

Sakramento ekipos gretose išsiskyrė Tyrese'as Haliburtonas, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 24 taškai (6/14 dvit., 2/4 trit., 6/7 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų.

„Warriors“ dėl skirtingų priežasčių nepadėjo Jamesas Wisemanas, Klay Thompsonas, Jordanas Poole'as ir Andrew Wigginsas. „Kings“ vertėsi be Marvino Bagley, Daviono Mitchello, Terence'o Daviso, Alexo Leno, De'Aarono Foxo ir Richauno Holmeso.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (9/15 dvit., 4/12 trit., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Damionas Lee 18 (4/4 trit., 5 atk. kam.), Draymondas Greenas 16 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 10 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Gary Paytonas (5/8 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Otto Porteris (2/5 trit., 5 atk. kam., 4 blok.) po 12, Andre Iguodala 10 (2/4 trit., 6 rez. perd.).

„Kings“: Tyrese'as Haliburtonas 24 (6/14 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 11 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Harrisonas Barnesas 19 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Buddy Hieldas 18 (6/13 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 5 kld.), Chimezie Metu 16 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 10 (5/12 dvit., 9 atk. kam.), Moe Harklessas 7.