Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Jonas Valančiūnas rinkosi kamuolius, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-21) iškovojo trečiąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Šį kartą Naujojo Orleano klubas savo aikštėje 111:97 (24:21, 27:28, 30:29, 30:19) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (13-19).

Nugalėtojams JV per 31 minutę įmetė 10 taškų (4/8 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo tik taško persvarą (81:80), tačiau Nickeilas Alexanderis-Walkeris pelnė 11 taškų iš eilės ir „Pelicans“ atitrūko – 92:83.

Damiano Lillardo traukiama „Blazers“ įpusėjus lemiamam ketvirčiui vėl priartėjo iki taško (91:92), tačiau tada po dvitaškį pridėjo Brandonas Ingramas ir Joshas Hartas, du tritaškius pataikė Alexanderis-Walkeris ir „Pelicans“ nurūko į priekį negrįžtamai – 102:93.

Nugalėtojams Ingramas per 37 minutes pelnė 28 taškus (10/15 dvit., 2/7 trit., 2/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 3 kartus.

22 taškus po pertraukos įmetęs Alexanderis-Walkeris iš viso surinko 27 (4/7 dvit., 6/9 trit., 1/1 baud.). Nuo suolo pakilęs krepšininkas per 26 minutes dar atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių suklydo.

Portlando ekipos gretose nesustabdomai žaidė Lillardas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 39 taškai (7/13 dvit., 6/11 trit., 7/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei klaida.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 28 (10/15 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 27 naud.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 27 (4/7 dvit., 6/9 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Joshas Hartas 20 (6/6 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Guillermo Hernangomezas 13 (5/5 dvit., 6 atk. kam.), Devonte Grahamas (2/6 trit., 5 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas (4/8 dvit., 16 atk. kam.) po 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 39 (7/13 dvit., 6/11 trit., 7/8 baud., 7 rez. perd., 36 naud.), Jusufas Nurkičius 17 (6/10 dvit., 5/8 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Normanas Powellas 16 (4/9 dvit., 2/5 trit.), Larry Nance'as 10 (2/3 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Robertas Covingtonas 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S