Nuotr.: BasketNews/D.Repečka
Nuotr. BasketNews/D.Repečka

Donatas Motiejūnas sužaidė vienas geriausių rungtynių per karjerą Eurolygoje, tačiau jo vedama „Monaco“ (6-11) nesugebėjo iškovoti pergalės.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai 84:92 (21:23, 9:17, 26:29, 28:23) nusileido Berlyno ALBA (6-11) krepšininkams.

D-Mo per 18 minučių surinko 23 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 pražangas, 2 išprovokuotas nuobaudas ir 21 naudingumo balą.

Lietuvis buvo vos per 3 taškus nuo savo rezultatyvumo rekordo Eurolygoje pakartojimo, kuris iki šiol yra 26 taškai, pelnyti 2011-aisiais, kuomet Motiejūnas atstovavo Gdynės „Asseco Prokom“.

Visgi visą ketvirtą kėlinį Motiejūnas praleido ant suolo.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje spurtavo 19:7 ir po Beno Lammerso tolimo šūvio įgijo dviženklį pranašumą (40:30).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Monaco“ turėjo 13 taškų deficitą (56:69), tačiau kilo į šturmą – spurtavo 18:7 ir po Mike'o Jameso dvitaškio likus 5 minutėms kvėpavo varžovams į nugaras (74:76).

Tuomet ALBA atsakė atkarpa 7:2 ir po Luke'o Sikmos baudų metimų likus minutei įgijo 8 taškų pranašumą (88:80).

Per likusį laiką „Monaco“ nesugebėjo sugrįžti ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Nesulaikomai „Monaco“ ekipoje rungtyniavęs Jamesas per 34 minutes pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 1/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 bei prarado 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Lammersas, surinkęs 18 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 2 klaidas, 2 blokus ir 20 naudingumo balų.

ALBA: Benas Lammersas 18 (5/7 dvit., 5/5 baud., 2 blok.), Marcusas Erikssonas 15 (3/8 trit.), Maodo Lo 12 (1/6 trit., 5 rez. perd.), Jaleenas Smithas 10 (2/3 trit.), Yovelis Zoosmanas 9 (5 atk. kam.), Luke'as Sikma 8 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Oscaras da Silva 7.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 25 (10/11 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd., 31 naud.), Donatas Motiejūnas 23 (9/12 dvit.), Alpha Diallo 11 (2/8 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Parisas Lee 10 (2/4 trit.).

Atrinkti (0) Visi (13)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Klajoklis
megabomba sprogo - nukentejusiu nera.
2021-12-23
Viskas baigta su Monaku. O gaila, visai simpatiskai atrode komanda, bet James cia kaip Shvedas Chimkiu inkaras budavo... leidi jam ka nori daryti ir tempia komanda i dugna. Net jei ir statistiskai turi geras rungtynes jis tiesiog yra zaidejas kuris komandos draugu geresniais nepavers, nes tiesiog per daug dominuoja kamuoli.
2021-12-23
lol
šiaip kalbant apie gynybą, tai negalima tikėtis iš DMO, kad jis keisis efektyviai gynamaisiais. Bet tikrai ir jam yra kur tobulėt ir komanda sustatyt galima taip, jog truputi paslėpt jo tuos minusus, ypač kaip EL praktiškai visada ir pas visas komandas yra žaidėju, kurie nėra geri metikai.
2021-12-23
+1
taip sprogo, kad visa paskutini kelini prasedejo susproges. :D bicas yra "one trick pony". gynyboj kiauras kaip retis.