Nuotr.: AP-SCANPIX
Nuotr. AP-SCANPIX

Šį sezoną Kauno „Žalgiryje“ rungtyniavęs Emmanuelis Mudiay sugrįžo į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 7

Afrikiečio atstovaujama Sakramento „Kings“ (13-20) namuose 89:105 (20:25, 18:24, 30:25, 21:31) nusileido Los Andželo „Clippers“ (17-15).

Mudiay per 8 minutes kalnų nenuvertė – prametė abu dvitaškius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė. Su gynėju aikštėje „Kings“ pelnė 9 taškais mažiau nei varžovai.

Svečiai dar pirmoje pusėje susikrovė dviženklį pranašumą ir visada išliko priekyje.

Į aikštę sugrįžo „Clippers“ lyderis Paulas George'as. Dvi savaites dėl alkūnės traumos praleidęs puolėjas per 32 minutes pelnė 17 taškų (6/18 met.).

Abi ekipos turi COVID-19 protokole esančių žaidėjų. „Clippers“ negalėjo padėti Reggie Jacksonas ir Marcusas Morrisas, o „Kings“ vertėsi be De'Aarono Foxo, Daviono Mitchello, Alexo Leno, Marvino Bagley, Terence'o Daviso, Louiso Kingo ir Neemiaso Queta.

Los Andželo ekipos gretose išsiskyrė Ericas Bledsoe, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 19 taškų (7/11 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai.

Sakramento komandai Tyrese'as Haliburtonas per 43 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 3/8 trit., 5/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“: Tyrese'as Haliburtonas 22 (4/7 dvit., 3/8 trit., 5/6 baud., 13 rez. perd., 3 per. kam., 7 kld.), Harrisonas Barnesas 18 (4/7 dvit., 3/8 trit., 4 kld.), Buddy Hieldas 16 (5/18 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Chimezie Metu (5/10 dvit., 10 atk. kam.) ir Tristanas Thompsonas (4/9 dvit., 7 atk. kam.) po 11.

„Clippers“: Ericas Bledsoe 19 (7/11 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Paulas George'as (3/11 dvit., 3/7 trit., 6 rez. perd., 5 per. kam.) ir Serge'as Ibaka (5/6 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.) po 17, Terance'as Mannas 13 (5/7 dvit.), Ivica Zubacas 10 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), Brandonas Bostonas (3/8 dvit.) ir Amiras Coffey (6 atk. kam.) po 8.