Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Užtikrintą pergalę VTB vieningoje lygoje iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (5-4).

GM: 2

Permės klubas svečiuose 78:61 (16:16, 18:17, 33:13, 11:15) įveikė turnyrinėje lentelėje ant kulnų minančią Krasnojarsko „Jenisej“ (3-6).

Trečiajame kėlinyje Maksvyčio auklėtiniai užkūrė Krasnojarsko komandai tikrą pirtį – Adas Juškevičius susmeigė 4 tolimus metimus ir svečiai iš Permės laimėjo kėlinį 33:13, o švieslentėje degė 21 taško pranašumas (67:46).

Po tokio nokdauno namų komanda ketvirtajame kėlinyje 4 minutes nepelnė nė taško, todėl „Parma“ dar padidino savo persvarą iki 25 taškų (71:46).

Tuomet Krasnojarsko klubas parodė charakterį – sukūrė spurtą 12:0, kuris sumažino deficitą iki 13 taškų (58:71), tačiau per likusias 3 minutes dviženklės persvaros jie nepanaikino.

Juškevičius per 33 minutes pelnė 15 taškų (5/9 trit.), atkovojo 2 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitas „Parmos“ lietuvis Eigirdas Žukauskas per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus bei surinko 6 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose pastebimas buvo Bryntonas Lemaras. Jis per 27 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius, vienąsyk suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„Parma“: Mareks Mejers 24 (12 atkv. kam., 5 klaid.), Arciomas Parachouskis 18 (8 atkv. kam.), Adas Juškevičius 15, Jeremiahas Hillas 8 (13 rez. perd.).

„Jenisej“: Bryntonas Lemaras 15 (5/5 baud., 4 per. kam.), Darralas Willisas (5 atkv. kam.) ir Rionas Brownas (6/8 baud., 4 atkv. kam.) po 9.