Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Stephenas Curry pelnė 46 taškus ir sugrąžino „Golden State Warriors“ (26-6) į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 4

San Fransisko klubas savo aikštėje 113:104 (27:31, 25:22, 32:30, 29:21) palaužė Memfio „Grizzlies“ (19-14) pasipriešinimą.

Fenomenaliai žaidęs Curry per 37 minutes realizavo 5 dvitaškius iš 8, 8 tritaškius iš 13 ir visas 12 baudų. MVP formą demonstruojantis gynėjas dar atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Chase Center“ arenoje skambėjo MVP skanduotės, o Curry 30 taškų ribą pasiekė 12 kartą šį sezoną ir 225-ąjį karjeroje.

„Warriors“ dabar turi vienu pralaimėjimu daugiau už lygos lyderį Finikso „Suns“ (26-5), o šių NBA grandų susitikimas įvyks pirmąją Kalėdų dieną.

Po pralaimėjimo Toronto „Raptors“, nebuvo lengva „Warriors“ ir šiąnakt – likus žaisti dvi minutes švieslentėje degė lygus rezultatas – 102:102.

Vis dėl to šeimininkai galiausiai nulaužė rungtynes: Juanas Toscano-Andersonas pelnė dvitaškį, Gary Paytonas smeigė tritaškį, o Curry dviem taškais įtvirtino pergalę – 109:102.

Memfio ekipos gretose išsiskyrė De'Anthony Meltonas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 20 taškų (7/9 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 4 klaidos.

„Warriors“: Stephenas Curry 46 (5/8 dvit., 8/14 trit., 12/12 baud., 4 rez. perd., 43 naud.), Gary Paytonas 22 (5/9 dvit. 4/7 trit.), Nemanja Bjelica 9 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Draymondas Greenas (4/5 dvit., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 3 blok., 5 kld.) ir Otto Porteris (2/4 trit., 9 atk. kam., 3 blok.) po 8.

„Grizzlies“: Ja Morantas 21 (6/11 dvit., 9/10 baud., 6 rez. perd.), Jarenas Jacksonas (5/9 dvit., 7/9 baud., 5 atk. kam.) ir De'Anthony Meltonas (7/9 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.) po 20, Dillonas Brooksas 13 (5/13 dvit.), Desmondas Bane'as 12 (3/7 trit.), Kyle'as Andersonas (2/3 trit., 5 atk. kam.) ir Xavieras Tillmanas (4/9 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) po 8.