Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Šv. Kalėdų dienos rungtynės visuomet kelia didžiulį dėmesį, o šventinis vakaras prasidėjo Niujorke.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje vietos „Knicks“ (15-18) 101:87 (30:21, 31:30, 20:15, 20:21) įveikė Atlantos „Hawks“ (15-17).

Šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis pabėgo į priekį (23:8) ir uždavė toną rungtynėms.

Po pertraukos „Hawks“ buvo pavykę priartėti (59:65), tačiau tuomet „Knicks“ spurtavo 16:4 ir iniciatyvos nebepaleido – 81:63.

Rungtynių pabaigoje įspūdingu dėjimu pasižymėjo Obi Toppinas, įgrūdęs kamuolį iš viršaus prieš tai jį prakišęs tarp kojų.

Niujorko komandai Juliusas Randle'as per 34 minutes pelnė 25 taškus (3/6 dvit., 6/9 trit., 1/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantis Kemba Walkeris pasižymėjo retu trigubu dubliu. Gynėjas per 40 minučių įmetė 10 taškų (1/3 dvit., 2/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo vos trečiasis 31-erių gynėjo trigubas dublis per NBA karjerą.

Iki šiol niekam Niujorko klube nebuvo pavykę surinkti trigubo dublio per Kalėdų dieną.

Atlantos ekipos gretose išsiskyrė Delonas Wrightas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 20 taškų (4/8 dvit., 4/5 trit.), 4 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Taip pat 20 taškų svečiams surinko Johnas Collinsas (7/18 met.), dar atkovojęs 8 kamuolius ir blokavęs 2 metimus.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 25 (6/9 trit., 12 atk. kam., 26 naud.), Evanas Fournier (3/6 trit., 5 atk. kam.) ir Quentinas Grimesas (5/12 trit.) po 15, Obi Toppinas 13 (4/6 dvit.), Kemba Walkeris 10 (2/9 trit., 10 atk. kam., 12 rez. perd.), R.J. Barrettas 9 (3/7 dvit., 1/8 trit., 4 rez. perd.).

„Hawks“: Delonas Wrightas (4/8 dvit., 4/5 trit., 3 per. kam.) ir Johnas Collinsas (4/13 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam., 2 blok.) po 20, Skylaras Maysas 11 (4/5 dvit., 1/6 trit.), Cameronas Reddishas 10 (3/7 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 8 (2/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).