Nuotr.: USA TODAY Sports-SCANPIX
Nuotr. USA TODAY Sports-SCANPIX

Kalėdų naktį – Jutos „Jazz“ (23-9) 23-ioji pergalė Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 5

Quinno Snyderio auklėtiniai savo aikštėje 120:116 (25:34, 40:29, 25:27, 30:26) įveikė Dalaso „Mavericks“ (15-17).

Deja, dalies savo prieskonio šios kalėdinės rungtynės neturėjo – „Mavericks“ vertėsi be lyderio Luka Dončičiaus, kuris pateko į COVID-19 sveikatos ir saugumo protokolą. Nepaisant to, svečiai neblogai priešinosi.

„Mavericks“ turėjo solidų pranašumą trečiajame kėlinyje (84:75), bet jėgų balansas greitai išryškėjo. Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Jazz“ priartėjo (92:94), o spurtas 10:0 galutinai pribaigė išsekusį varžovą.

„Jazz“ komandai Mike'as Conley per 31 minutę pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 3/8 trit., 7/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Donovanas Mitchellas, per 34 minutes pelnęs 33 taškus (10/19 dvit., 1/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Dalaso ekipos gretose išsiskyrė Kristaps Porzingis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 27 taškai (8/13 dvit., 0/5 trit., 11/13 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai.

Jutos ekipa ir toliau išvengia koronaviruso problemų, o „Mavs“ be Dončičiaus dar nepadėjo Timas Hardaway, Maxi Kleberas, Trey Burke'as, JaQuori McLaughlinas, Joshas Greenas, Willie Cauley-Steinas ir Dorianas Finney-Smithas.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 33 (10/19 dvit., 1/7 trit., 10/11 baud., 3 per. kam.), Bojanas Bogdanovičius 25 (5/6 dvit., 4/8 trit., 4 kld.), Mike'as Conley 22 (3/8 trit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 12 (1/7 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Rudy Gobertas 10 (4/6 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Hassanas Whiteside'as 9 (7 atk. kam., 3 blok.).

„Mavericks“: Kristaps Porzingis (8/13 dvit., 0/5 trit., 11/13 baud., 9 atk. kam., 2 blok.) ir Jalenas Brunsonas (8/20 dvit., 2/5 trit., 5/8 baud., 6 rez. perd.) po 27, Frankas Ntilikina 17 (3/7 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), Brandonas Knightas 10 (2/3 trit.), Sterlingas Brownas (3/3 trit.) ir Theo Pinsonas (5 atk. kam.) po 9.

Atrinkti (0) Visi (2)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Ziuriu Mavsai visai neblogai losia be Lukos. Dar vienas dydysis kapitonas kur kontroliuoja visa rungtyniu laika kamuoli ir nelabai ka gali komandos draugai su juo veikt apart stovejimo prie troico linijos.