Nuotr.: Stanislav Krasilnikov/TASS-SCANPIX
Nuotr. Stanislav Krasilnikov/TASS-SCANPIX

Atkaklioje kovoje Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA (7-2) iškovojo sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje.

Daugiausia pataiko: Tornike Shengelia

Lietuvio klubas namuose 97:88 (23:23, 20:23, 21:23, 33:19) paskutiniame kėlinyje susitvarkė su Krasnojarsko „Jenisej“ (3-7).

Nė vieno tritaškio neprametęs Grigonis per 21 minutę pelnė 16 taškų (5/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, dusyk suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje besivarydamas kamuolį skausmą kairėje kojoje pajuto Danielis Hackettas. Italas su ašaromis akyse paliko aikštelę.

Nugalėtojų gretose prie pergalės svariai prisidėjo ir Aleksejus Švedas, kuris per 22 minutes taip pat pelnė 16 taškų (1/2 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Krasnojarsko komandą tempė Casperis Ware'as. Jis per 33 minutes pelnė 29 taškus (3/7 dvit., 5/9 trit., 8/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, vienąsyk suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

CSKA: Marius Grigonis ir Aleksejus Švedas po 16, Willas Clyburnas (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Joelis Bolomboy (4/5 dvit., 4/4 baud.), Tornikė Šengelija 9.

„Jenisej“: Casperis Ware'as 29, Darralas Willisas 18 (6/10 dvit., 6/7 baud.), Jamesas Thompsonas (6 atk. kam., 6/6 dvit.), Bryntonas Lemaras 11 (5/11 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Sunkios labai rungtynės gavosi CSKA.Matėsi,kad skrandžiuose dar nespėjo susivirškinti visos šventinės mėsytės ir silkutės,nes iki 4 kėl.pabaigos teko vargti.Beje,žaidė namie,tačiau kažkokioje nematytoje arenoje.Suprato,kad dar antra Kalėdų diena,tai žmonių nesusirinks.Tai ir perkėlė rungtynes į mažesnę areną.
2021-12-26
Svaigsti
Kokios dar Kalėdos? Rusijoj jos po Naujų metų...