Nuotr.: David Richard-USA TODAY Sports
Nuotr. David Richard-USA TODAY Sports

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėses Klivlendo „Cavaliers“ (20-13) per vieną kėlinį suvertė 46 taškus ir šventė 5 pergalę namuose paeiliui.

Klivlando klubas savo aikštėje 144:99 (35:34, 37:21, 46:23, 26:21) be didesnio vargo įveikė koronaviruso draskomą Toronto „Raptors“ (14-16).

Rezultatyvūs perdavimai 2

Svečiams šiame mače nepadėjo Pascalis Siakamas, Gary Trentas, Fredas VanVleetas, Malachi Flynnas, Preciousas Achiuwa, Scottie Barnesas, OG Anunoby, Justinas Champagnie, Khemas Birchas, Davidas Johnsonas, Goranas Dragičius ir Isaacas Bonga.

Prieš pat ilgąją pertrauką Toronto klubas pradėjo byrėti (55:72), o po to rungtynės jiems tapo tikru košmaru.

Per trečiąjį kėlinį 46 taškus pelniusi „Cavaliers“ pakartojo franšizės rekordą ir iki lemiamo ketvirčio įgijo įspūdingą 40 taškų pranašumą (118:78).

Nugalėtojų gretose Kevinas Love'as per 18 minučių pelnė 22 taškus (1/3 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Prie pergalės svariai prisidėjo ir Dariusas Garlandas. Jis per 29 minutes surinko 22 taškus (6/8 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir keturisyk suklydo.

Toronto ekipos gretose išsiskyrė Yuta Watanabe, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 26 taškai (9/15 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Dėl COVID-19 situacijos „Raptors“ ekipoje šanso pasireikšti sulaukė 4 žaidėjai. D.J. Wilsonui pirmas blynas neprisvilo – 25-erių debiutantas per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, blokavo 1 metimą ir dusyk suklydo.

Toronto senbuviai iki šių rungtynių dar nebuvo rungtyniavę su komandos naujokais, o pirmąją treniruotę jie visi drauge turėjo tik atvykus į Klivlendą, „Rocket Mortgage FieldHouse“ arenoje.

Daugiausia pataiko: Darius Garland

„Mes pirmą kartą susitikome su šiais vaikinais autobuse pakeliui į areną, – sakė „Raptors“ lyderis Watanabe. – Kadangi pastarosiomis dienomis mums nebuvo leista treniruotis kartu, todėl aš daug laiko praleidau vienas sporto salėje, atlikdamas metimus. Tai viskas, ką šioje situacijoje galime padaryti.“

Šansą pasireikšti gavo ir Europoje gerai prisimenamas Kevinas Pangosas. Kanadietis per 16 minučių pelnė 6 taškus (2/6 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as ir Dariusas Garlandas (6/8 dvit., 8 rez. perd., 4 kld.) po 22, Lauri Markkanenas 20 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Deanas Wade'as (5/7 dvit., 2/5 trit.) ir Denzelis Valentine'as (5/9 trit., 9 atk. kam.) po 17, Ricky Rubio 16 (4/7 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam.).

„Raptors“: Yuta Watanabe 26 (9/15 dvit., 13 atk. kam., 5 kld.), Chrisas Boucheris 21 (7/9 baud., 5 atk. kam., 5 kld.), D.J. Wilsonas 15 (6/7 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Sviatoslavas Mychailiukas 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Tremontas Watersas 8 (6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S