Nuotr.: Dale Zanine-USA TODAY Sports
Nuotr. Dale Zanine-USA TODAY Sports

DeMaras DeRozanas ir Zachas LaVine'as kartu pelnė 65 taškus ir jų vedami Čikagos „Bulls“ (21-10) iškovojo 4 pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Čikagos klubas išvykoje 130:118 (31:36, 38:27, 29:24, 32:31) įveikė Atlanta „Hawks“ (15-18).

„Bulls“ rungtynių iniciatyvą perėmė antrojo kėlinio pabaigoje – po LaVine'o tolimo metimo, kuris išvedė svečius į priekį (58:56) ir nuo to momento Čikagos ekipa daugiau nebebuvo besivejančių vaidmenyje.

„Atrodė, kad varžovų dydysis trejetas šiandien pataikė viską, ką metė, – po mačo sakė „Hawks“ treneris Nate'as McMillanas. – Jie atlieka nuostabų darbą pataikydami, susikurdami erdves ir organizuodami žaidimą. Atrodė, kad kiekvieną kartą, kai priartėsime, jie sustabdys tą spurtą, pelnydami taškus.“

Taip nutiko ir lemiamame kėlinyje, kai po Camerono Reddisho tritaškio „Hawks“ buvo prisiviję varžovus iki vieno taiklaus metimo (105:108), tačiau iš vienas iš bulių trijulės reikalingiausiu momentu patempė komandą.

Šiame momente tai buvo Nikola Vučevičius, kurio tolimas metimas nugesino „Hawks“ spurtą (111:104).

Čikagos ekipoje išsiskyrė Vučevičius, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 24 taškai (5/11 dvit., 4/8 trit., 2/3 baud.), 17 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo DeRozanas, per 37 minutes pelnęs 35 taškus (12/18 dvit., 2/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu LaVine'as per 37 minutes pelnė 30 taškų (6/13 dvit., 5/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir dukart suklydo.

Atlantos komandai Trae Youngas per 39 minutes pelnė 29 taškus (7/17 dvit., 1/6 trit., 12/12 baud.), atkovojo 1 kamuolį bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: Cameronas Reddishas 33 (8/13 trit., 4 kld.), Trae Youngas 29 (7/17 dvit.,12/12 baud., 9 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 20 (4/9 trit.), Gorgui Diengas 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Clintas Capela 8 (16 atk. kam.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 35 (12/18 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud., 5 atk. kam., 10 rez. perd.), Zachas LaVine'as 30 (6/13 dvit., 5/8 trit., 9 rez. perd.), Nikola Vučevičius 24 (5/11 dvit., 4/8 trit., 17 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blok.), Coby White'as 13 (3/7 trit.), Mattas Thomasas 9 (3/5 trit.).