Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Aplenkęs Ray Alleną pagal pataikytus tritaškius, Stephenas Curry NBA rekordų knygoje užfiksavo iki šiol neregėtą rezultatą.

Rezultatyvūs perdavimai 5

„Golden State Warriors“ (27-7) superžvaigždė pirmuoju taikliu tritaškiu San Fransiske tapo vieninteliu istorijoje, kuriam pavyko pasiekti 3 tūkst. pataikytų tolimų metimų ribą.

Rekordo įkvėpta „Warriors“ atsitiesė iš triuškinamo deficito, tačiau galop namie 86:89 (16:31, 20:29, 25:14, 25:15) krito prieš Denverio „Nuggets“ (17-16).

Curry sąskaitoje prieš mačą buvo 2,999 pataikyti tritaškiai. Pirmojo taiklaus tolimo metimo susirinkusiems San Fransiske teko laukti iki pat trečiojo kėlinio pabaigos, kai snaiperis galop pataikė po septynių netikslių šūvių.

Po simbolinio Curry metimo užsikūrusi „Warriors“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 23:7 ir prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei išlygino rezultatą – 84:84.

Likus žaisti 2,5 sekundės Facundo Campazzo pataikė tik vieną baudą ir svečiai buvo priekyje 89:86.

Lemiamos „Warriors“ atakos smaigalyje atsidūrė Andre Iguodala, kurio išmestas tritaškis tikslo nepasiekė ir San Fransiske pergalę įsirašė Mike'o Malone'o auklėtiniai.

Po antrojo kėlinio „Nuggets“ persvara siekė 24 taškus (60:36).

Curry po ilgosios pertraukos pelnė 21 iš 23 savo taškų. Gynėjas per 39 minutes taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir 6 sykius suklydo.

Taikliarankis bent vieną tritaškį pataikė jau 157 rungtynėse iš eilės.

Iš saviizoliacijos grįžusio Andrew Wigginso sąskaitoje – 21 taškas (5/14 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.) ir 8 atkovoti kamuoliai.

Nikola Jokičius nugalėtojams pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 0/5 trit., 6/8 baud.), atkovojo 18 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 8 sykius suklydo.

Serbas likus 3,7 sekundės blokavo Jonathano Kumingos metimą, kuris galėjo išlyginti rezultatą.

„Warriors“: Stephenas Curry 23 (5/14 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd., 6 kld.), Andrew Wigginsas 21 (5/14 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam.), Gary Paytonas 11 (7 atk. kam.), Juanas Toscano-Andersonas 10, Jonathanas Kuminga 9 (3/10 baud.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8/14 dvit., 0/5 trit., 6/8 baud., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 8 kld., 27 naud.), Willas Bartonas 21 (3/8 dvit., 4/7 trit., 4 rez. perd.), Austinas Riversas (2/7 trit.), Nah'Shonas Hylandas (1/6 trit.) ir Zeke Nnaji (4/7 dvit.) po 8, Jeffas Greenas 7.

Atrinkti (0) Visi (8)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
tomygun
Uz keliu dienu bus naujas rekordas: dar niekas nebuvo imetes 3010, o zinot, kad niekas dar 3050 nera imetes ? Va cia tai bus neeilinis pasiekimas
2021-12-29
+2
taip norejo to 3000-o, kad forsavo metimus, o Nuggets gerai denge, tai siaip ne taip tik 3 kelinio pabaigoj sugebejo imest. :) butu nemetes nesamoniu, gal butu laimeje.
2021-12-29
Bet ziuriu megsta NBA sureiksminti belekuri rekorda. Atsiras ateityje dar vienas labai geras tritaskininkas kuris patures ilgesne nei Curry karjera ir pamus jo rekordus. Px kad ir ne su tokiu geru kaip jo taiklumu.
2021-12-29
+2
As
Meta dafiga, kai neina via tiek meta. Pagal taškus antras lygoje, pagal eff vienuolikas.
2021-12-29
+1
Fruktas
tikiuosi rungtynes iskart sustabde ir raudona kilima istiese po tokio neeilinio rekordo