Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Jonavos „CBet“ (7-7) išlieka nepralaimėjusi šį sezoną prieš Prienų „Labas GAS“ (1-12).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 81:68 (11:14, 25:14, 28:25, 17:15) nugalėjo Vido Ginevičiaus kariauną, kuri praėjusią savaitę nutraukė 11 iš eilės nesėkmių seriją.

Ekipos šį sezoną susidūrė keturis kartus ir visuose mačuose pranašumą įrodė buvusio Prienų trenerio Šeškaus vadovaujami jonaviečiai.

„Išskyrus pirmąjį kėlinį, sužaidėme geras rungtynes. Laikėmės plano, kuriam ruošėmės. Šaulys mums seniai reikalingas buvo ir Kozys tikrai gerai patraukė. Galiu padėkoti, pasidarėme Kalėdas geras, prieš Naujuosius metus irgi laimėjome“, – džiaugėsi Šeškus.

„CBet“ į pergalę vedė sezono rungtynes sužaidęs Evaldas Šaulys. Snaiperis per 24 minutes įmetė 25 taškus (3/4 dvit., 5/7 trit., 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet dukart suklydo ir keturissyk prasižengė. Gynėjas mačą baigė su 29 naudingumo balais.

Sunkiai įsivažiavę svečiai pergalei atsispyrė antrojo kėlinio pabaigoje, kai laimėjo 9:1. Tai leido į rūbinę išsinešti 8 taškų pranašumą (36:28).

Po pertraukos prieniškių puolimas dar labiau įstrigo, o tuo pasinaudoję jonaviečiai dar labiau nutolo ir atgal nebežiūrėjo (55:38).

„Labas GAS“ geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (41:31), bet daug taškų paliko prie baudų metimų linijos (14/23 baudų, 61 proc.).

Prienų ekipai 16 taškų pelnė Ignas Sargiūnas. Taip pat savo sąskaitą jis papildė 3 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, bet 7 kartus suklydo ir mačą baigė su 14 naudingumo balų.

Rungtynių pabaigoje, likus 12 sek., LKL debiutavo Jonavos ekipos jaunuolis Astijus Ivanovas.

„Kol nebuvome pavargę, veikė viskas. Bet 23 klaidos... protu nesuvokiamos. Tokia patyrusi komanda iškart baudžia“, – po mačo kalbėjo šeimininkų strategas Vidas Ginevičius.

„Labas GAS“: Ignas Sargiūnas 16, Rapolas Ivanauskas 15, Juwanas Durhamas 14.

„CBet“: Evaldas Šaulys 25, Vitalijus Kozys 18, Laimonas Kisielius 11, Edvinas Šeškus ir Lachlanas Andersonas po 8.