Nuotr.: USA Today Sports-SCANPIX/BasketNews koliažas
Nuotr. USA Today Sports-SCANPIX/BasketNews koliažas

Domantas Sabonis 2022-uosius pasitiko galingu pasirodymu, bet Indianos „Pacers“ (14-22) krito paskutinę sekundę.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Ricko Carlisle'o auklėtiniai namuose 106:108 (23:25, 27:29, 29:28, 27:26) nusileido Čikagos „Bulls“ (23-10).

Indianapolio komandai Domantas Sabonis per 39 minutes pelnė 24 taškus (7/12 dvit., 1/2 trit., 7/8 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė kamuolį, bet po triskart suklydo ir prasižengė.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ atsilikinėjo 90:94, bet perėmė iniciatyvą po spurto 9:0 (99:94). Likus mažiau nei 2 minutėms Čikagos klubas sugebėjo priartėti ir po Zacho LaVine'o dėjimo sumažino atsilikimą iki minimalaus (103:104).

Carisas LeVertas baudų metimais pelnė svarbius taškus šeimininkams, bet likęs rungtynių laikas priklausė DeMarui DeRozanui.

DeRozanas likus 36 sek. sumažino skirtumą iki minimalaus (105:106). Vėliau puolėjas perėmė kamuolį ir paskutinėje atakoje fantastišku tritaškiu su sirena išplėšė pergalę (108:106).

„Stengėmės, kad kamuolys būtų ne jo rankose, – po mačo sakė Sabonis. – Manau, kad jis nežinojo, kiek laiko buvo likę. Kartais tokie metimai įkrenta, kartais ne.“

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo DeRozanas, per 35 minutes pelnęs 28 taškus (7/21 dvit., 1/3 trit., 11/12 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Jis turi ypatingą ramybę, – auklėtinio pasirodymą apibūdino treneris Chrisas Flemingas. – Jis buvo kiek suirzęs, bet išlaikė šaltą galvą ir buvo su mumis, kai to labiausiai reikėjo. Man tai yra viena iš tų savybių, kurios žavi.“

Čikagos ekipos gretose taip pat išsiskyrė Coby White'as, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 24 taškai (1/4 dvit., 6/7 trit., 4/5 baudų), 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai.

GM: 30

Svečiams šiame mače negalėjo padėti vyriausiasis treneris Billy Donovanas, pagrindinis įžaidėjas Lonzo Ballas, Marko Simonovičius, Tony Bradley, Ersanas Ilyasova, Alfonzo McKinnie ir Alexas Caruso.

Sabonio ekipa vertėsi be Malcolmo Brogdono, Kelano Martino, Jeremy Lambo, Chriso Duarte ir Isaiah Jacksono.

„Pacers“: Carisas LeVertas 27 (10/17 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 24 (7/12 dvit., 7/8 baud., 14 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Justin Holiday 16 (5/9 trit.), Mylesas Turneris (5/6 baud., 6 atk. kam.) ir Torrey Craigas (4/7 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok., 4 kld.) po 10, Oshae Brissettas 9 (4/9 dvit., 7 atk. kam.), Duane'as Washingtonas 8 (3/8 dvit., 0/6 trit.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 28 (7/21 dvit., 11/12 baud., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Coby White'as 24 (6/7 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Zachas LaVine'as 17 (7/14 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Nikola Vučevičius 14 (4/9 dvit., 2/7 trit., 16 atk. kam., 4 rez. perd.), Mattas Thomasas 8 (2/5 trit.), Derrickas Jonesas 7.

Atrinkti (0) Visi (3)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
!
Well, speaking of a bad shot
2022-01-01
+1
Bet tai koks Sabas baisus gynyboje. Ale siuolaikinis centras bet tikrai ne savo aikstes puseje, nes nei po krepsiu, nei pries gynejus negali gintis.