Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Pralaimėjimų seriją Eurolygoje skaičiuojantis Tel Avivo „Maccabi“ (8-4) pasigerino nuotaikas vietinėse pirmenybėse.

Gimimo vieta: Splitas, Kroatija

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai išvykoje 83:78 (26:20, 20:25, 17:14, 20:19) palaužė Jeruzalės „Hapoel“ (9-3).

Principiniame mūšyje ketvirtajame kėlinyje atrodė, jog „Hapoel“ yra arčiau pergalės (70:63), tačiau svečiai laimėjo atkarpą 15:8 ir likus žaisti 2 minutes išlygino rezultatą – 78:78.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Derrickas Williamsas išvedė „Maccabi“ į priekį, lemiamos „Hapoel“ atakos buvo nesėkmingos, o svečių pergalę įtvirtino Jake'o Coheno baudų metimai.

Jeruzalės klubo trenerių štabe darbuojasi Donaldas Kairys.

Nugalėtojams Williamsas per 26 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Ante Žižičius su 23 naudingumo balais buvo naudingiausias svečių gretose, tačiau nebaigė rungtynių dėl patirtos kelio traumos.

Šeimininkų komandoje nesustabdomai žaidė Jalenas Adamsas – 26 taškai (6/9 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai per 34 minutes.

„Hapoel“: Jalenas Adamsas 26 (6/9 dvit., 4/5 trit., 28 naud.), Retinas Obasohanas 14, Suleimanas Braimoh 13 (10 atk. kam., 22 naud.), Adamas Arielis 12.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 17 (4/5 dvit., 3/6 trit.), Johnas DiBartolomeo 14, Ante Žižičius 13 (4/4 dvit., 23 naud.), Jake'as Cohenas ir Ozas Blayzeris po 11.

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S