Lietuvos rinktinės sirgaliai audringai palaikė krepšininkus net kai šie atsilikinėjo Nuotr.:
Ištikimas Lietuvos rinktinės sirgalius Nuotr.:
Spalvingi Lietuvos rinktinės gerbėjai Nuotr.:
Australų treneris Brianas Goorjianas per minutės pertraukėlę nutarimus dalija sėdėdamas lotoso pozoje Nuotr.:
Andrew Boguto ir Matthew Nielseno pokalbis ant atsarginių suolelio Nuotr.:

Paskutinės olimpinio krepšinio turnyro A grupės rungtynės Lietuvos rinktinei tapo 40 minučių trunkančiu košmaru. Nors dvikova nieko nebelėmė abiem komandoms, australai 106:75 (28:14, 27:15, 20:22, 31:24) sumindė lietuvius ir iškovojo trečią pergalę turnyre.

Lietuviai dar prieš šią dvikovą buvo užsitikrinę pirmą vietą, australai buvo tikri, kad nebepajudės iš ketvirtos pozicijos. Tačiau didžiąją rungtynių dalį pirmaujanti komanda buvo ne grupės nugalėtoja.

Australai per pirmą rungtynių dalį pataikė 10 tritaškių, o iš viso per rungtynes tikslą pasiekė 16 iš 25 jų tolimų metimų. Antroje dvikovos dalyje šiuos metimus australai dažnai mesdavo būdami visiškai laisvi.

Lietuviai be to suklydo 25 kartus, patys perimdami vos 6 kamuolius.

Lietuviai pirmavo 6:4, kai pasipylė australų tritaškės bombos. Keturi jų tritaškiai inicijavo spurtą 22:2 ir švieslentėje nė nesibaigus pirmam kėliniui degė triuškinami skaičiai – 26:8.

Į aikštę įėję Linas Kleiza ir Simas Jasaitis kiek pagyvino puolimą ir pasibaigus pirmam ketvirčiui australų persvara sumenko iki 14 (14:28).

Sėkmingą atkarpą lietuviai tęsė ir antro kėlinio pradžioje. Po Kleizos ir Jasaičio tritaškių varžovų pranašumas ištirpo iki 6 taškų – 27:33.

Bet tada lietuvių puolimas penkioms minutėms visiškai užšalo. Australai be atsako pelnė 19 taškų, pataikydami 4 tritaškius iš eilės ir skirtumas pašoko iki 52:27.  Lietuvių taškų badą nutraukė Ramūnas Šiškauskas, pataikęs dvi baudas, bet Bradas Newley prieš ilgąją pertrauką smeigė dar vieną tolimą vinį – 55:29.

Trečias kėlinys prasidėjo dar vienu australų tritaškiu – trečią savo tolimą metimą pataikė 212 cm ūgio vidurio puolėjas Andrew Bogutas.

Skirtumas visą trečią kėlinį viršijo 20 taškų, o ketvirtajame pasiekė net 30 taškų ribą – 84:54.

Lietuva: Kšištofas Lavrinovičius 14 (8 atk. kam.), Rimantas Kaukėnas ir Linas Kleiza po 12, Ramūnas Šiškauskas 10.

Australija: Andrew Bogutas 23, Bradas Newley 16, Chrisas Anstey ir Patrickas Millsas po 13, Davidas Barlow ir Glenas Saville'as po 10.

nusivyles pyzdink i aikste ir palosk uz juos,as lygiai taippat zaisciau nieko nereiskusias varzybas,nes kokia prasme visas jegas atiduoti tam,ko nereikia.Beto 16 tritaskiu pataike Australai,tai yra is fantastikos srities.Lietuva rimtas varzybas su jais losdami (ketvirtfinalis/pusfinalis.finalas) laimetu 100%.Taip,kad nezliumkit cia
2008-08-19
-11
giedrius11109@gmail.com
O prie saro nesikabinekit.. jis yra musu vedlys i pergales... ar jus nematot kaip jis isrikuoja musiskius pozicinei atakai.... atidengia Lina, Jasaiti ir taip toliau... pries ji ruosia komandos specialia ginyba, jis geriausias izaidejas europoje, tad nebukit tautieciai tokie isrankus.... :)
2008-08-19
-1
nu sake kad nesusitelke kovoj.. yra kaip yra.. svarbu bus susitelke pries Kinus :)
2008-08-19
-1
nusivyles
giedmazz galvoja kad australai uz lietuva zimei stipresni ir taip turejo atsitikti.deje statistika biloja kad lietuva reitinguojama dauk auksciau,musu lygis aukstesnis.pralosti tokiu tasku skirtumu negalima,nesvarbu ar lemia kaska tos rungtynes ar ne
2008-08-19
-4
nusivyles
tikras profesionalus sportininkas turi kiekviena kova zaisti uzsideges.nesvarbu ar lemia kaska ar ne.tik tokie yra verti tapti cempionais.jasikeviciu su javtoku isvis salint is rinktines uz toki poziuri i ju komandos triuskinima.geda visam ltu krepsiniui
2008-08-19
-11
Tokiem kai Nusivyles reikis siknas atspardit... kur jai tik pralosiam ir i suns vietas isdeda musu vyrus .... va kaip ir sitas portalas parase kad pazemino musu rinktine Australai .. suda jie pazemino ..suda raso :)
2008-08-19
ci
GiedmazZ lope pries AUSTRALIJA 31 tasku praleimejom ar tau nedaeina kause???
2008-08-19
-3
sirdis
lb cia krutekai tipo, pasaulines zvaigzdes susirinko! jau geriau siusti zaidejus, kad ir silpnesnius gal nekovos del medaliu, bet nors visa deganciom akim atiduodami visa save
2008-08-19
+5
KAD IR SU BRONZA GALIT NEGRYZT
vakjar per bbc rungtynes rode, komentatoriai8 luzo toki lietuviu zaidima ziuredami, dabar sitas slykscias ir apgailetinaa rungtynes atpirkti gali tik olimpinis auksas.. o ko verti javtoko ir jasikeviciaus issisiepe snukiai rungtyniu pabaigoje nezinau kaip jums bet man uz juos buvo labai geda
2008-08-19
+8
nusivyles: duchas tu,rungtynes buvo nieko nelemencios,ar tau tas i makaule nedaeina?
2008-08-19
-2
nusivyles
krc nera zodziu,pizonai.salint is rinktines tokius pizonus kurie atvaziave tarp 12 geriausiu pasaulio komandu iseina pasivaikscioti po aikstele.tokiam turnyre negali buti jokiu atsipalaidavimu.profesionalus sportininkai negali taip elktis.neatleistinas elgesys.linkiu kad ir kinieciai taipat pasielktu su lietruveis.ateities kartom bus pamoka