Keturių pralaimėjimų išvykose seriją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse nutraukė Dariaus Songailos Sakramento "Kings" klubas, išvykoje po pratęsimo 111:107 (19:24, 28:21, 19:30, 35:26, 10:6) nugalėjęs Los Andželo "Clippers".

Likus žaisti mažiau nei penkias minutes "Clippers" turėjo 12 taškų pranašumą (86:74), tačiau "Karaliai, vedini Cuttino Mobley, spurtavo 19:6 ir išsiveržė į priekį 93:92.

"Pradėjome padėti vienas kitam gynyboje ir tada reikalai pasitaisė, - po dvikovos šnekėjo "Kings" įžaidėjas Mike'as Bibby. - Puolime tiesiog reikiamu laiku ir reikiamojo vietoje skirstėme kamuolius".

Vėliau svečiai pirmavo 101:98 ir tik taiklus Bobby Simmonso tritaškis iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 10 sekundžių padėjo "Clippers" ekipai iškovoti pratęsimą.

Per papildomas 5 minutes aikštėje jau dominavo "Kings", kurie nė karto neatsilikinėjo ir šventė 41 pergalę. Sakramento ekipa nugalėjo "Clippers" 15 kartų per paskutines 16 dvikovų.

Toliau prastėja D.Songailos asmeniniai rodikliai. Nors šiąnakt jis rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau ant parketo išbuvo vos 13 minučių, pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

Sakramento ekipai taškus pelnė: C.Mobley ir P.Stojakovičius po 24, M.Bibby 19, K.Thomasas 16, C.Williamsonas 11.

"Clippers": C.Maggette'as 28 (12 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai), E.Brandas 22, B.Simmonsas 19, Ch.Kamanas 11.

B.Gordonas 22 tšk.
K.Hinrichas 21 tšk., 9 rez. perd., 8 atk. kam.
A.Davisas 11 tšk.

Vašingtono "Wizards" - Jutos "Jazz" 96:95
G.Arenasas 22 tšk.
L.Hughesas 21 tšk.
S.Blake'as 15 tšk.
B.Haywoodas 12 tšk.
A.Kirilenko 28 tšk., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 blk.

M.Sweetney 10 tšk.

Naujojo Orleano "Hornets" - Bostono "Celtics"

2005-03-20 15:11
Di reikia pailseti ... jau per daug ir prazangu ,kaip ir per 13min ... man atrodo jis tikrai jau pavargo ...
2005-03-20 15:05
Siaip,darius galetu grysti,kor dal laikas i europa.Dziaugiuosi del buliu ir bostono.Kingsu pergales paskutinemis sekundemis arba po pratesimo ilgai nesites
2005-03-20 14:16
oi Dariau Dariau...daugiau as is taves tikejausi...jei taip ir toliau gali ateiti vel tas laikas,kad nebepakilsi nuo atsarginiu suolo...bet tikiuosi tu atsigausi...sekmes!
2005-03-20 13:42
va songaila imete keturis taskus tai kings keturiais ir laimejo:))
2005-03-20 11:44
portlendui priklauso ir monia man atrodo galetu kita sezona buti neblogas duetas chriapa su monia
2005-03-20 11:28
Portlande Kriapa suzibejo, gali buti antras kirilenko.
2005-03-20 11:27