Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (7-30) nerado jokių priešnuodžių prieš karjeros vakarui užsikūrusį Jayleną Browną.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Bostono „Celtics“ (18-19) puolėjas pelnė net 50 taškų, o jo vedama komanda savo aikštėje 116:111 (28:19, 17:23, 20:35, 35:23, 16:11) per pratęsimą patiesė svečius iš Orlando.

Ankstesnis Bostono ekipos žvaigždės karjeros rezultatyvumo rekordas buvo 46 taškai, kuriuos sezono pradžioje pelnė dvikovoje su Niujorko „Knicks“.

Brownas per ketvirtąjį kėlinį sumetė 21 tašką ir padėjo „Celtics“ sugrįžti iš 14 taškų deficito, kuris skyrė komandas iki ketvirčio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės – 82:96.

Tuomet puolėjas per likusį laiką surinko 14 taškų ir netgi buvo išvedęs „keltus“ į priekį – 100:98, bet likus 21,8 sekundės rezultatą išlygino Timas Frazieras – 100:100.

Paskutinis metimas priklausė Brownui, bet jis buvo netikslus.

Pratęsimo pabaigoje „Magic“ buvo priartėjusi per tašką – 109:110, tačiau tuomet Alas Horfordas įmetė iš toli, Dennisas Schroderis pataikė tris baudas iš keturių ir nulėmė rungtynes – 116:111.

Nuo suolo pakilęs Brazdeikis sužaidė 7 minutes, prametė keturis metimus iš žaidimo, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir sykį suklydo.

Terrence'as Rossas „Magic“ gretose sumetė 33 taškus (7/11 dvit., 4/8 trit., 7/7 baud.).

„Celtics“ vertėsi be karantine laiką leidžiančių Jaysono Tatumo ir Eneso Freedomo, tuo metu Cole'as Anthony nepadėjo „Magic“ dėl pasuktos čiurnos.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 50 (14/19 dvit., 5/10 trit., 7/8 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 7 kld., 46 naud.), Dennisas Schroderis 21 (5/9 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud., 7 rez. perd.), Marcusas Smartas 17 (2/5 trit., 9/9 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.), Alas Horfordas (8 atk. kam., 5 blok.) ir Joshas Richardsonas (3/8 dvit., 4 rez. perd.) po 9.

„Magic“: Terrence'as Rossas 33 (7/11 dvit., 4/8 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam., 32 naud.), Gary Harrisas 23 (8/11 dvit., 1/5 trit., 4 per. kam.), Wendellas Carteris 15 (4/11 dvit., 16 atk. kam., 7 rez. perd.), Timas Frazieras (4/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Franzas Wagneris (5/13 dvit.) po 14.