Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įspūdinga akistata Portlande užsikūrė tarp „Trail Blazers“ (14-22) ir Atlantos „Hawks“ (16-20) gynėjų.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Trae Youngas surinko net 56 taškus, tačiau namuose triumfavo 43 taškus sumetęs Anfernee Simonsas – „Trail Blazers“ laimėjo 136:131 (36:32, 34:33, 30:40, 36:26).

Abiem krepšininkams tai buvo karjeros vakaras.

Youngo ankstesnis rezultatyvumo rekordas siekė 50 taškų. 23-ejų „Hawks“ žvaigždė Portlande iš žaidimo atliko 26 metimus: pataikė 10 iš 14 dvitaškių ir 7 iš 12 tritaškių, taip pat 15 iš 15 baudų.

Jis atliko net 14 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 kamuolius ir 4 kartus suklydo.

Simmonsas įspūdingai pasirodė vos tik grįžęs iš karantino ir startavęs vietoje poilsio gavusio lyderio Damiano Lillardo. 22-ejų gynėjas per 39 minutes pataikė 4 iš 5 dvitaškių, 9 iš 16 tritaškių ir 8 iš 8 baudų.

„Trail Blazers“ atstovas išdalino 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Prieš tai Simmonso geriausias rezultatyvumo pasiekimas buvo 37 taškai.

Jis tapo jauniausiu krepšininku „Trail Blazers“ istorijoje, kuriam pavyko pelnyti 40 ir daugiau taškų. Ketvirtą sezoną NBA žaidžiantis sportininkas pasiekimą užfiksavo būdamas 22 metų ir 209 dienų amžiaus.

Iki šiol šis rekordas priklausė Geoffui Petrie'ui. Pastarasis tokį rezultatą pasiekė būdamas 22 metų ir 259 dienų amžiaus.

Youngas 13 taškų surinko per paskutines 3 minutes. Dvikovos pabaigoje liepsnoję abu rungtynių herojai neklydo prie baudos metimų linijos: „Hawks“ atstovas pataikė 4 iš 4, „Trail Blazers“ krepšininkas – 6 iš 6 ir taip nulėmė savo komandos pergalę.

GM: 31

Prasidėjus paskutinei minutei Youngas stipriai įsirėžė į Jusufą Nurkičių ir skaudžiai krito ant parketo, bet atsikėlęs realizavo abi baudas ir taip pasiekė 50-ies pelnytų taškų ribą.

Portlando komandoje vis dar nerungtyniavo C.J. McCollumas, kuriam gruodžio pradžioje buvo pažeistas plautis.

„Blazers“: Anfernee Simonsas 43 (4/5 dvit., 9/16 trit., 8/8 baud., 7 rez. perd., 40 naud.), Normanas Powellas 26 (7/8 dvit., 2/5 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 31 naud.), Nassiras Little'as 22 (4/9 dvit., 4/5 trit., 9 atk. kam., 25 naud.), Jusufas Nurkičius 21 (8/16 dvit., 5/7 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Benas McLemore'as 10 (2/7 trit.).

„Hawks“: Trae Youngas 56 (10/14 dvit., 7/12 trit., 15/15 baud., 14 rez. perd., 4 kld., 60 naud.), Clintas Capela 22 (10/10 dvit., 11 atk. kam., 27 naud.), Kevinas Huerteris 18 (6/8 dvit., 2/8 trit.), Timothe'as Luwawu-Cabarrotas (2/4 trit.), Delonas Wrightas (2/5 trit., 5 atk. kam.) ir Onyeka Okongwu po 8, Danilo Gallinari 7 (2/7 dvit., 1/7 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Man ir į akis pirmiausia krito tragiška abiejų komandų gynyba.Iš pradžių pagalvojau,kad buvo žaista pora pratęsimų,bet pasirodo tiek sumesta per 48 minutes.Neveltui abi komandos ir yra savo konferencijų antrose lentelės pusėse,sezonas nesiklosto nei vieniems,nei kitiems.
2022-01-04
Susitiko dvi komandos nezinancios kas yra gynyba. Todel va tokie warriors ir sedi pirmoj vietoj nes ne su pacia geriausia sudetim, bet zaidzia abiejose aikstes pusese.