Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Tomas Gaidamavičius debiutavo Prienų „Labas GAS“ (1-13) vyriausiojo trenerio pareigose, bet pergalės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tai neatnešė.

Prieniškiai išvykoje 80:86 (19:18, 22:23, 17:25, 22:20) nusileido Šiaulių „Šiauliams-7bet“ (9-5) ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Gaidamavičius sezoną pradėjo vadovaudamas Klaipėdos „Neptūnui“, bet karjeros etapas pajūryje baigėsi anksčiau numatyto laiko. Dabar klaipėdiečiams diriguoja Dainius Adomaitis.

Šiauliečiai laimėjo trečią kartą per pastarąsias ketverias rungtynes. Antano Sireikos auklėtiniai vejasi 3 vietoje esantį Panevėžio „Lietkabelį“ (10-5), kuris turi pergale daugiau.

Nugalėtojų komandai Jonas Elmore'as per 35 minutes pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 1/5 trit., 6/7 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Prienų ekipos gretose išsiskyrė Erikas Venskus, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 15 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 3/5 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

Prieniškiai pirmoje rungtynių pusėje rimtai priešinosi. Pagrindiniu varikliu tapęs Jovanas Kljajičius sumetė 12 taškų, o ilgosios pertraukos metu švieslentėje degė lygus rezultatas (41:41).

Po pertraukos supykę šiauliečiai ėmė tvarkyti reikalus. Trečiąjį kėlinį Sireikos auklėtiniai pradėjo spurtu 6:0, o netrukus pranašumas jau buvo dviženklis (60:48).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų pranašumas dar išaugo (76:61). Kiek atsipalaidavę „Šiauliai“ leido įsismarkauti varžovams, kurie prieš lemiamas minutes priartėjo (73:78). Vis tik paskutinėmis akimirkomis baudų metimų loterija tapo tik formalumu.

Svečiams šiame mače nepadėjo svarbus aukštaūgis Juwanas Durhamas.

„Noriu išreikšti pagarbą Prienų komandai. Man patiko, nebuvo didžiausio žmogaus, bet gerai kovėsi. Žaidėjams priminiau, kad jie nugalėjo uteniškius, vos nenugalėjo „Žalgirio“ ir reikia juos gerbti“, – po mačo kalbėjo Sireika.

„Noriu pasidžiaugti vyrais, kad parodė gerą kovingumą. Buvome pavargę, jie šiek tiek atitrūko, bet grįžome į rungtynes ir davėme kovą. Jei būtume įmetę laisvus metimus – gal būtų įdomiau“, – sakė debiutavęs Gaidamavičius.

„Šiauliai-7bet“: Jonas Elmore'as (3/8 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud., 7 rez. perd., 4 per. kam.) ir Isaiah Armwoodas (5/9 dvit., 7 atk. kam.) po 15, Giedrius Staniulis 14 (7/13 dvit., 6 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 12 (2/5 trit., 6 atk. kam.), Paulius Danusevičius 9 (5 atk. kam.), Donatas Sabeckis 7 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 16 (4/7 dvit., 2/6 trit., 7 rez. perd.), Erikas Venskus 15 (2/5 trit.), Justinas Jogminas 12 (3/3 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Rokas Gadiliauskas 11 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Ignas Sargiūnas 8.

Atrinkti (0) Visi (4)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
REALIAI
Šiauliai tikrai kausis dėl medalių 😜
2022-01-05
+5
Juk Gaidamavičius už vairo,tai apie pergalę tikrai nelabai Prienai gali galvoti.Šito treneriuko "sistemas"puikiai parodo tai,kad lyderis Sargiūnas nuo suolo pradėjo rungtynes,o puikiai žaidęs Gadiliauskas,surinkęs dviženklį taškų skaičių,žaidė mažiau,nei 9 minutes.Tai ko dar norėt,kai toks vadovauja?Užuojauta Prienų fanams.