Nuotr.: Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Rodolfo Molina/Euroleague Basketball via Getty Images

Eurolygos 19-asis turas beveik subyrėjo – liko nenukeltos vos vienerios rungtynės iš devynerių.

Tai – Milano „Armani Exchange“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ klubų akistata. Šis sutikimas Italijoje įvyks penktadienį 21.30 val.

Trečiadienį ryte Eurolyga pranešė, kad nukėlė „Barcelonos“ ir Maskvos CSKA rungtynes, kurios turėjo įvykti penktadienį 19 val. Rusijoje.

„Barca“ paskelbė, kad klube užfiksuota 18 COVID-19 atvejų. Komandoje yra užsikrėtę 9 krepšininkai ir 9 personalo nariai.

Dėl COVID-19 viruso ketvirtadienį nebus žaidžiamos nė vienerios rungtynės. Belgrado „Crvena Zvezda“ turėjo žaisti su Stambulo „Fenerbahče“, Berlyno ALBA turėjo priimti Atėnų „Panathinaikos“, Tel Avivo „Maccabi“ namie būtų žaidusi su Vitorijos „Baskonia“, o Madrido „Real“ laukė mačo namuose su Kazanės UNIKS.

Penktadienį be „Barcelonos“ ir CSKA mūšio taip pat ir neįvyks Kauno „Žalgirio“ mačas su Pirėjo „Olympiakos“, Vilerbano ASVEL susitikimas su „Monaco“ bei Stambulo „Anadolu Efes“ kaktomuša su Miuncheno „Bayern“.

Pagal Eurolygos taisykles, nukelti rungtynes galima tuo atveju, jeigu komanda dėl COVID-19 viruso neturi aštuonių žaisti galinčių krepšininkų.

„Baskonia“ mačas su „Maccabi“ buvo nukeltas dėl Vitorijos klube įvesto karantino.

„BasketNews.lt podkastas“:

Komentarai:
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
Atsakyti
antanas
bet eurolugos svetaineje barcos sudetyje yra iregistruoti 19 zaideju tai reiskia yra like sveiki 10 tai kodel nukelia ?
2022-01-05
+2
Atsakyti
A jovšikmat atsiprašant,net 18 atvejų klube,čia jau žiauru.Turą išvis visą nukelt reikėtų,nes tam pačiam Milane tik ką praūžė tas virusas,neaišku,ar ten visi pilnai pasveikę.Tai kam rizikuoti,paskui ir Zenit dar užsikrės.Visą turą nukėlei ir viskas,bet EL kaip visada kitaip galvoja.
2022-01-05
+4
Atsakyti
Fantasy
kaip dabar su fantasy keitimais kas paaiškins?
2022-01-05
Atsakyti
Anonimas
Tai kodėl negali suporuoti tų kurios gali žaisti ir dar nežaidė tarpusavį. Kodėl čia dabar viskas eilės tvarkta turi būti...
2022-01-05
+3
Atsakyti
nutraukti sezoną!
2022-01-05
-2
Atsakyti
Antanas
vel to alchaso nuotrauka
2022-01-05
-8
Atsakyti
dadu
Tai nesuprantu,tiek susirgimu NBA,NFL,Europos futbole,europos krepsini ir visuose sportuose...jei toki baisi liga,kodel dar negirdejau kad sportininkai mire nuo covid??kaip cia suprasti?
2022-01-05
+2
Atsakyti
gal jau nutraukit tą cirką! Kiek galima žmones juokint
2022-01-05
+2
Atsakyti
Fantasy
Tai kaip dabar su Fantasy jei iš komandos duoda tik 3zaidejus pasiimti vienos.???
2022-01-05
+3
Atsakyti
Primenu, kad pernai skiepo nebuvo. Paradoksas.
2022-01-05
Atsakyti
Petys uz laisvę....
2022-01-05
+11
Atsakyti
Anonimas
lieka tkk vienos ir tos kazi,
2022-01-05
-2
Atsakyti
lequipe jau garsiai reikalauja stabdyti sezoną. asvel komandoje 7 atvejai + treneris
2022-01-05
+1
Atsakyti
jau tik vienos belieka, armaniu su zenitu.. nu kosmosas konkretus čia jau
2022-01-04
+6
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.