Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Domantas Sabonis kartu su Indianos „Pacers“ (14-24) nerado priešnuodžių prieš dominavusį Niujorko „Knicks“ (18-20) duetą.

Rezultatyvūs perdavimai 4

R.J. Barrettas ir Juliusas Randle'as įmetė daugiau nei pusę komandos taškų bei „Madison Square Garden“ arenoje šventė pergalę 104:94 (32:25, 23:30, 29:22, 20:17).

Barrettas per 42 minutes surinko 32 taškus (10/15 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Po saviizoliacijos sugrįžusio Randle'o sąskaitoje – 30 taškų (10/13 dvit., 2/7 trit., 4/6 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 3 klaidos.

Sabonis dvikovą pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 39 minutes.

Lietuvos rinktinės centras pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 5/12 baud.), sugriebė 8 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Pacers“ klubui tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Torrey Craigui ketvirtojo kėlinio pradžioje realizavus baudas, svečių atsilikimas tebuvo minimalus – 87:88. Tuomet „Pacers“ užstrigo ir per pusseptintos minutes tesukrapštė 3 taškus, o „Knicks“ po Mitchello Robinsono dėjimo atitrūko 101:90.

Indianos komanda dar atsakė keturiais taškais paeiliui, bet užsikabinti nebepavyko. Prieš prasidedant paskutinei minutei pro šalį skriejo ir abu Sabonio baudos metimai.

Įspūdingą dėjimą trečiajame kėlinyje atliko Sabonio komandos draugas Mylesas Turneris.

„Pacers“ aukštaūgis suklaidino Randle'ą ir prasiveržęs galingai viena ranka sugrūdo kamuolį į krepšį.

Turneris per 33 minutes surinko 5 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 blokuotus metimus ir 5 asmenines pražangas.

„Pacers“ gretose sužibo vos ketvirtąsias rungtynes komandoje žaidęs Keiferas Sykesas. Dėl COVID-19 atsivėrusias spragas kamšantis gynėjas per 38 minutes įmetė 22 taškus (4/8 dvit., 4/8 trit., 2/3 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 4 kamuolius.

„Knicks“: R.J. Barrettas 32 (10/15 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud., 8 atk. kam., 29 naud.), Juliusas Randle'as 30 (10/13 dvit., 2/7 trit., 16 atk. kam., 4 rez. perd., 37 naud.), Alecas Burksas 14 (5/8 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Immanuelis Quickley 11, Mitchellas Robinsonas 8 (4/5 dvit., 8 atk. kam.).

„Pacers“: Keiferas Sykesas 22 (4/8 dvit., 4/8 trit., 6 rez. perd.), Duane'as Washingtonas 17 (5/9 dvit., 1/7 trit., 4 rez. perd.), Domantas Sabonis (5/6 dvit., 5/12 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Torrey Craigas (2/2 trit., 7 atk. kam.) po 15, Justinas Andersonas 8 (1/5 trit.).

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (11)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
visi video taskai per saboni
2022-01-05
-3
Kad Sabonis su Pacers šiemet nelabai ką sustabdo.Atėjus Carlisle dėta nemažai vilčių,bet toks patyręs treneris visiškai nieko nepadaro ir nesugeba komandos suburti.Kitas dalykas,jau nemažai kalbų sklinda apie Pacers persitvarkymą,mainus,tai jau ir žaidėjai matyt dėję skersą.Kam ardytis,jei būsi iškeistas.Nors profai kaip tik turėtų žaisti kiekvienas rungtynes pilnai atsidavę.
2022-01-05
Vynas
siemet Sabonis visiskas lavonis
2022-01-05
-1
Juokinga
južkinga, nes komanda kurioje yra valanciunas turi vos 1 pergale maziau uz komanda kurioje yra sabonis 😁 juokinga, nes visivreke kad sabonis geresnis, nes zaidzia geresnei komanddoje, ha ha ha