Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (21-17) komandai sulaukus iš karantino grįžusio lyderio Dariuso Garlando, Kevinas Pangosas vėl buvo pasiųstas ant suolo.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Tris mačus paeiliui pradėjęs starto penkete, kanadietis akistatoje su Memfio „Grizzlies“ (25-14) nebegavo šanso.

Garlandas sumetė 27 taškus, bet jo vedama „Cavs“ savo aikštėje dramatiškai pralaimėjo 106:110 (30:27, 25:30, 20:19, 31:34).

2019 m. penktuoju šaukimu pakviestas Klivlando komandos generolas sugrįžimo mače žaidė 36 minutes, per kurias realizavo 6 iš 16 dvitaškių, 3 iš 10 tritaškių ir 6 iš 6 baudų. Jo sąskaitoje taip pat – 10 rezultatyvių perdavimų ir 4 atkovotus kamuolius.

Pangosas per paskutines trejas rungtynes vidutiniškai aikštėje praleido po 24,3 minutės, pelnė po 5,7 taško, išdalino po 4,7 rezultatyvaus perdavimo ir klydo po kartą.

Gynėjų grandį kartu su Garlandu starto penkete sudarė Lamaras Stevensas, kuris startuojant Pangosui kildavo nuo suolo.

Dešimties dienų kontraktą sudaręs Brandonas Goodwinas gavo žaisti 18 minučių, per kurias įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pangosas bendrai šį sezoną yra sužaidęs 18 mačų, kurių vidurkiai siekia 2,2 taško ir 1,7 rezultatyvaus perdavimo per 8 žaidimo minutes. Kanadietis su „Cavs“ sieja dvejų metų ir 3,5 mln. JAV dolerių sutartis, kurios antrieji metai nėra garantuoti.

„Cavaliers“ komandą dvikovoje su „Grizzlies“ pražudė Ja Morantas. Šeimininkai po Jarretto Alleno dėjimo ir Evano Mobley dvitaškio išlygino rezultatą likus 36,7 sekundės – 104:104.

Gimimo vieta: Kanada

Morantas po „Grizzlies“ minutės pertraukėlės pataikė nelengvą dvitaškį, po to perėmė kamuolį ir surengė keturių taškų atkarpą – 108:104.

Suomis Lauri Markkanenas atsakė dvitaškiu, pražanga sustabdytas Morantas pataikė abi baudas, Garlandas prametė iš toli ir Klivlande triumfavo „Grizzlies“ – 110:106.

Morantas finišavo su 26 taškais (9/20 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 2 kartus suklydo.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 27 (6/16 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud., 10 rez. perd.), Jarrettas Allenas 22 (11/14 dvit., 12 atk. kam., 3 blok., 35 naud.), Kevinas Love'as 18 (2/7 dvit., 4/11 trit., 10 atk. kam.), Evanas Mobley 17 (6/11 dvit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Lauri Markkanenas 13 (4/6 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 26 (9/20 dvit., 8/9 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 25 naud.), Jarenas Jacksonas 22 (4/6 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud.), Brandonas Clarke'as 13 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Tyusas Jonesas 12 (6/9 dvit.), Desmondas Bane'as 11 (3/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.), Ziaire'as Williamsas 10 (2/3 trit.), Stevenas Adamsas 7 (11 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S
2022-01-10
+1
timofejus
noreciau paziureti kaip tas garlandas eurolygoj atrodytu, ir kuri , jis ar pangosas butu geresnis. Kai reiktu zaistu strategini, sistemini krepsini
2022-01-05
Vydas Gedvilas
Į Žalgirį grįš
2022-01-05
+1
Pangosui nepadės ir tie įvykę mainai,po kurių Rondo atvyksta.Garlandas toliau bus pagrindinis įžaidėjas,o Rondo okupuos antro įžaidėjo vietą.Tai Pangosas greičiausiai grįš į G lygą,o tada vasarą gal ir į EL taip pat,kur CSKA jau spėju bus paruošę nemažą kontraktą,nes įžaidėjo jiems ir šiemet trūksta.
2022-01-05
+2
to Ed
Kaip tu nesupranti, kapitalistiniame pasaulyje gyvename, viskas daroma dėl pinigų.
2022-01-05
Ed
Nesuprantu, tiek vaikosi to NBA, kuri nebera tokia patraukli lyga kaip atgal 10-15metu.. ten realiai dabar bet kokio lygio žaidėjas gali patekti turint gera agenta.. Pangosas ne per nago juodyma nėra NBA žaidėjas, jis EL buvo žvaigždė ir galėjo ten siekti toliau aukštumų... po šio sezono 300% bus paleistas jis iš to Cavs..